Telové mlieko natural beauty s bio avokádom a olejom z jojoby Balea

Rozmaznávajúce telové mlieko natural beauty s bio avokádom a olejom z jojoby Balea (200 ml) je vhodné na normálnu až suchú pokožku. Hodnotná receptúra s extraktom z bio avokádového extraktu a vyživujúcim olejom z jojoby prirodzeným spôsobom ošetruje a zvláčňuje vašu pokožku a zanechá ju jemnú, pružnú a jemne prevoňanú. Až 97 % použitých zložiek (zahrnutá aj obsiahnutá voda) má prírodný pôvod.

Kde kúpim telové mlieko natural beauty s bio avokádom a olejom z jojoby Balea?

Hodnotenia a skúsenosti s telovým mliekom natural beauty s bio avokádom a olejom z jojoby Balea

Máš skúsenosť s telovým mliekom natural beauty s bio avokádom a olejom z jojoby Balea?
nikelca  12. apr 2022

Jemné a svieže

Super mlieko ktoré nelepí na pokožke a namiesto toho jej nechá svieži pocit. Výborné aj po kúpaní, ale aj len tak cez deň ako krém na ruky.
  • Konzistencia
  • Nelepí
  • Skvelá vôňa
nicky0007  12. apr 2022

Telové mlieko natural beauty s bio avokádom a olejom z jojoby Balea

Telové mlieko je príjemné vôňou ako aj konzistenciou. Krásne hydratuje pokožku a zanecháva ju jemnú.
  • vôňa
  • hydratácia
  • vstrebávanie
  • praktické balenie
bubiadany  11. apr 2022

Telové mlieko natural beauty

Telové mlieko som si obľúbila hneď po prvom použití a odporučila ho aj mamine.
Obsahuje bio avokádový extrakt a jojobový olej. Krásne vonia, rýchlo sa vstrebáva a nelepí sa na pokožke.
  • 🥑rýchlo sa vstrebáva
  • 🥑príjemne vonia
  • 🥑nezanecháva lepivý pocit na pokožke
  • Viac by som ocenila balenie s pumpičkou, je to pre mňa praktickejšie, nak nemám čo vytknúť.
vierkaviera  8. apr 2022

Spokojnosť

Telové mlieko má nevtieravú vôňu, je pomerne dobre rozotierateľné no pomaly sa vstrebáva do pokožky. Pokožka je po nanesení hebká a jemná, aj keď trošku lepí. Avšak relatívne dobre hydratuje.
  • nevtieravá vôňa
  • hydratácia
  • konzistencia
  • pomaly sa vstrebáva
  • lepí
lienka_9  6. apr 2022

Telové mliečko natural beauty

Telové mlieko, by som odporučila každému, kto má rád pocit hebkej a, hlavne, voňavej pokožky.
  • Úžasná vôňa
  • Rýchle vstrebávanie
  • Super cena
kaja153  5. apr 2022

Telové mlieko natural beauty s bio avokádom a olejom z jojoby balea

Veľmi príjemné telové mlieko. Krásne vonia,hydratuje,rýchlo sa rozotiera, obsahuje prírodné zložky.
  • Hydratácia
  • Ľahké rozotieranie
  • Prírodné zloženie
aeowyn22  5. apr 2022

Telové mlieko natural beauty

Príjemná vôňa, hydratuje, receptúra je z 97% zložiek prírodného pôvodu.
  • -vôňa
  • -hydratácia
  • -nevpije sa do pokožky okamžite
xxxxxnnnnn  27. mar 2022

Milé prekvapenie

Super pocit na pokožke, neutrálne mlieko, výborná hydratácia.
  • super na moju pokožku
  • bez obsahu mikroplastov
  • super hydratácia
berry59  27. mar 2022

Telové mlieko balea

Pokožka je po vmasírovani jemná a krásne vonia.
  • Prírodné zloženie
  • Hebká pokožka