Pôrodnica Kežmarok

4 skúsenosti

Pôrodnica Kežmarok a jej gynekologicko - pôrodnícke oddelenie je umiestnené na druhom poschodí nemocnice. Pozostáva z lôžkovej časti a pôrodníckeho traktu. Oddelenie má k dispozícii 15 izieb a 31 lôžok.

Kontakt

Nemocnica Dr.Vojtecha Alexandra v Kežmarku n.o.
Gynekologicko - pôrodnícke oddelenie
Huncovská 42
060 01 Kežmarok
Oficiálne stránky pôrodnice

Tel. +421 (0)52 / 45 12 206

Nadštandardná izba

Tri izby sú jednolôžkové nadštandardné, štyri izby dvojlôžkové so zvýšeným štandardom majú samostatné sociálne zariadenie a sprchovací kút. V izbách je televízor, kútik pre novorodenca, polohovateľná posteľ a drevený nábytok.

Návštevy

Návštevy sú povolené na nadštandardných izbách nad rámec oficiálnych návštevných hodín. Na izbách so zvýšeným štandardom sú umožnené v rámci návštevných hodín v pracovné dni od 15.00 do 16.00 hodiny; soboty, nedele a sviatky od 13.00 do 15.00 hodiny.

Epidurálna analgézia

Pôrodnica poskytuje pacientkam epidurálnu analgéziu zadarmo.

Máš viac informácií alebo fotky z tejto pôrodnice. Napíš nám a pomôž nám tak rozšíriť tento Wiki článok.

Súvisiace články

Viac o pôrodnici Kežmarok na modrykonik.sk

Použité zdroje

  1. https://www.nemocnicakezmarok.sk/pracoviska/oddelenia/gynekologia.html
Pomohol ti tento článok?
 / Nie

Skúsenosti s pôrodnicou Kežmarok

Priemerné hodnotenie:
Máš skúsenosť s pôrodnicou Kežmarok?
Podeľ sa o ňu a pomôž tak ostatným mamičkám.
Napíš svoju skúsenosť
katatarina84
26. dec 2018

Spokojnosť

Spokojná so všetkým, ochotný a milý personál, príjemné prostredie.
0 poďakovaní
elag
18. okt 2018

Spokojnosť

V Kežmarku som rodila v apríli 2017. Asi týždeň pred vyvolaným pôrodom som tam ležala. Prvýkrát som rodila v Bratislave spontánne, na odporúčanie lekárky mi po štyroch hodinách dali epidurálku, druhá polka pôrodu bola o niečo "ľahšia" 😃 V Kežmarku mi pôrod vyvolali, nezdalo sa im správanie bábätka. Už sa schyľovalo k cisárskemu, nakoniec sme to zvládli prirodzene. Za mňa spokojnosť s väčšinou personálu, s ktorým som prišla do kontaktu. Akurát jedna sestrička ma viac deptala pri dojčení ako pomáhala. Návštevy na nadštandardných izbách sú možné, teda netreba ísť na chodbu, príbuzní môžu ísť do izby.
0 poďakovaní
lienka495
11. okt 2018

Pôrod dvoch detí.

Nevedela som o tom, že je zadarmo epidurálna analgézia.
  • Dobré sestričky.
  • Hrozné postele.
1 poďakovanie
bolcari
9. máj 2018

Pôrodnica Kežmarok

Neviem o tom, že by na izbách so zvýšeným štandardom boli povolené návštevy počas návštevných hodín. Normálne musíte vyjsť von z oddelenia na návštevu. Čo je asi jediná nevýhoda tejto pôrodnice, kedže nemajú dostatok miest na návštevy, často si niet kde sadnúť a postáva sa kade-tade. Inak spokojnosť s pôrodom, prístupom lekárov aj sestier. Rodila som v 11/2017. Trošku horšie je to s novorodeneckým odd. a podporou dojčenia. Sestričky sa rodičkám nestíhajú venovať, donesú bábätko so slovami dajte mu jesť a dovi. Jedine p. Karabinošová keď si dobre pamätám priezvisko, sa mi snažila pomôcť s dojčením, spolu sme sa trápili aby sa malá ako-tak prisala. Len škoda, že hneď dávajú klobúčiky na bradavky. Ale ako vravím, je to všetko preto, lebo nemajú na rodičky toľko času. Musela som si potom domov volať laktačnú poradkyňu, aby sme to dojčenie aj zničené bradavky dali do poriadku. Páči sa mi, že bábätkám po pôrode robia potrebné vyšetrenia, lebo napr. v St.Ľubovni ich nerobia a treba s malým bábom behať po kontrolách.
2 poďakovania