Pôrodnica Praha 10 - Královské Vinohrady

Pôrodnica Praha 10 - Královské Vinohrady je gynekologicko - pôrodníckou klinikou Fakultnej nemocnice Královské Vinohrady (FNKV) v Prahe 10. Pri vedení prenatálnej starostlivosti a pôrodov32 sú plne využívané výhody klinického pracoviska v kombinácii s individuálnym prístupom k želaniam tehotnej ženy - rodičky. Klinika ponúka možnosti komplexnej prenatálnej starostlivosti vrátane vyhľadávania a včasného riešenia vrodených vývinových chýb plodu.

Pôrodnica Královské Vinohrady

Pôrodnica Královské Vinohrady ponúka

Registrácia pôrodu

Pôrodnica ponúka registráciu na pôrod32 už na začiatku tehotenstva. Výhodou registrácie rodičiek je, že žena môže od začiatku tehotenstva využívať služby pohotovostnej ambulancie a v čase pôrodu bude jej dokumentácia plne k dispozícii. Prebieha tu aj komunikácia s registrujúcimi obvodnými gynekológmi v prospech rodičiek a tehotných žien.

Pravidlá registrácia

  • Registrácia rodičiek na pôrod vo FNKV prebieha dvoma spôsobmi: osobne a emailom.

Osobné registrácia: Rodička (alebo zastupujúca osoba) sa dostaví s tehotenskou knižkou2 na recepcii kliniky kedykoľvek v priebehu tehotenstva, najlepšie po 14. týždni tehotenstva. Potvrdenie o registrácii bude vyznačené v tehotenskom preukaze.

Emailom: Rodička pošle email s údajmi: meno, priezvisko, rok narodenia, telefónne číslo a predpokladaný dátum pôrodu na email: RegistraceKPorodu@fnkv.cz

  • Registrácia nie je obmedzená bydliskom tehotnej.
  • Pre akútne stavy sa existujúce pravidlá nemenia.

Súvisiace články

Viac o pôrode v pôrodnici Praha 10 - Královské Vinohrady na modrykonik.sk

Použité zdroje

  1. Oficiálne stránky pôrodnice fakultní nemocnice Královské Vinohrady
Pomohol ti tento článok?
 / Nie

Skúsenosti s pôrodnicou Praha 10 - Královské Vinohrady

Priemerné hodnotenie:
Máš skúsenosť s pôrodnicou Praha 10 - Královské Vinohrady?
Podeľ sa o ňu a pomôž tak ostatným mamičkám.
Napíš svoju skúsenosť