Aký je rozdiel medzi kočíkmi Cybex Balios S a Cybex Balios S Lux?

Zodpovedané
10. dec 2020

Ahoj Eli.

Poprosim ťa, vedela by si mi napísať, aký je rozdiel medzi Cybex Balios S a Balios S Lux?

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď ❤

Ahoj,

Cybex Balios S napriek novému prívlastku Lux (ktoré len indikuje jeho viac fashion zameranie a celkové príjemné pôsobenie) by som veľmi na “predtým - ne-Lux” a “potom - Lux” nerozdeľovala. Ide totiž o funkčne rovnaký model.

Rozdielnymi sú najmä textílie a farebné prevedenia + akcenty (napr. biely krúžok na kolesách), typy látok podľa ročníka a verzie. A teda ešte oficiálne zvýšená nosnosť (2020 o 5 kg oproti predchádzajúcemu roku, plus teda cca pol kila naviac váhy asi najmä pre trochu spevnenia spojov, čo samozrejme nie je na škodu). Realisticky ale nie je ani priestrannejší, ani nejak zásadne pevnejší či terénnejší. Ja osobne ho považujem za rovnaký model. Dobrý čo sa týka pomeru ceny a výkonu, fajn najmä do mesta.

Cybex Balios S

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli