Aký kočík s veľkou vaničkou, priestrannom športovou časťou a pevnou konštrukciou?

Zodpovedané
20. mar 2019

Dobrý deň, vedeli by ste mi prosím poradiť kočík s pomerne veľkou vaničkou, kedže mám termín na prelome augusta a steptembra? S pevnou konštrukciou a väčšou športovou časťou - tá by nemala mať korýtkové sedenie. A všetky časti by som chcela vyššie uložené, kedže sme obaja vysokí a je nám pohodlnejšie sa k dieťatku príliš neskláňať.

Ďakujem velmi pekne

Ahoj,

ak by ti nevadil robustnejší ťažký kočík, poradím ABC Design Turbo 4 T, prípadne Viper. Sú pevné, s veľkou vaničkou a dostatočnou športovou časťou a určite nie sú nízke.

ABC Design Turbo 4 T

ABC Design Viper 4 2017

Z poľských modelov by som zasa pozrela značku Bebetto - okrem modelu Nico kľudne aj Bresso alebo Murano.

Bebetto Nico

Bebetto Bresso

Bebetto Murano

Ak nevadia kočíky z kategórie tých drahších, ja by som vzala Cybex Priam, ktorý podľa mňa spĺňa všetko, čo požaduješ.

Cybex Priam 3

Okrem neho tiež pozri na Gesslein F6 alebo Indy Comfort, respektíve Jané Crosswalk či Emmaljunga Viking.

Gesslein F6 Air+

Gesslein Indy Comfort (Classic)

Jané Crosswalk R

Emmaljunga Viking

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli