Cenovo dostupný, otočný športový kočíķ aj do terénu (namiesto katastrofálneho MamaKiddies)

Zodpovedané
1. sep 2020

Dobrý deň.

Chcem sa v prvom rade poďakovať za informáciu o kočiku zn. Mama Kiddies. Je to fakt jedna katastrofa! Žiaľ správu som si prečítala, až keď bol kočiar u mňa doma. Po prvej prechadzke ho vraciam späť a dúfam, že reklamácia prebehne hladko...

Chcem Vás teda poprosíť o radu... Aký športový kočíķ, aby sa dal otáčať v oboch smeroch, aby bol vhodný aj do náročnejšieho terénu, aby bol aj dizajnovo pekný a finančne nenáročný?

Vopred ďakujem za rady,
Iva T.

Ahoj,

do náročného terénu a cenovo nenáročný je veľmi ťažké skĺbiť, lebo s vyššou cenou ide hore aj kvalita. A na náročný terén treba kvalitné spoje, kolesá, odpruženie.

Ja osobne odporučím rátať s kompromismi a potom sa pozrieť na niečo ako Joie Versatrax. Nerátala by som úplne náročný terén, skôr horší - to zvládne.

Joie Versatrax

Alebo niečo ako väčší a robustnejší Bebetto Nico Estilo.

Bebetto Nico Estilo Pro

Ja osobne by som do náročného terénu odporučila trojkolku (a teda asi skôr neotočné, ale kuk možno aj po bazárovom ané Trider) a riešila hlavne funkčnosť a kvalitu. A preto teda pozerala aj z druhej ruky.

Jané Trider

Zo štvorkoliek ešte kuk outletový Concord Wanderer, bazárové Emmaljunga kočíky by stáli za pozornosť a aj Britax Go Big.

Concord Wanderer

Emmaljunga NXT60 Flat

Emmaljunga NXT60 Ergo

Emmaljunga NXT90 Ergo

Emmaljunga NXT90 Flat

Britax Go Big

Fakt sa oplatí obzerať aj použité z druhej ruky. Výkon je neporovnateľný.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli