Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Cestovný športový kočík pre sedemmesačné bábätko s úplným ľahom - BJ City Mini Zip, alebo aký iný?

Zodpovedané
13. máj 2019

Ahoj,

chcela by som ťa poprosiť o radu. Aký kočík by sme mali zvoliť na cestovanie lietadlom pre sedemmesačné bábo - ešte nesediace? Ideálne aby sa dal vziať ako príručná batožina - a aby sa dal dať do úplného ľahu, bol ľahký, rýchlo skladný. Rozmýšľam nad Baby Jogger City Mini Zip, je vhodný?

Ďakujem 🙂

Ahoj!

Baby Jogger City Mini Zip je určite výborným, skladným, ľahkým a kvalitným športovým kočíkom. Dá sa plne polohovať a nie je ani takým veľkým, takže pre sedemmesačné dieťatko bude určite ok. Jediné, čo ti nespĺňa, sú rozmery príručnej batožiny - tam jednoducho pretŕča, takže ti ho dajú do podpalubia. Nie je to zasa taký problém, len aby i s tým rátala. Inak je určite veľmi vhodným výberom.

Čo sa týka ešte skladnejších kočíkov, ktoré by ti na palubu vziať mali - jednou z najsľubnejších noviniek sa zdá byť Ergobaby Metro. Okrem priestoru a kvalitného spracovania je na ňom super aj dlhá strieška. Okrem neho by som pozrela aj na Easywalker Buggy XS, X-Lander X-Fly a GB Qbit+ All-City. Rozmery, v ktorých tebou vybraná letecká spoločnosť akceptuje príručnú batožinu, si ale pre istotu vždy over.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka.