Cybex Balios S 2v1 2020 al. Baby Jogger City Premier - aký kočík vybrať (do konca kočíkovacieho obdobia)?

Zodpovedané
19. jún 2020

Tak som v zuzenom vybere, nakolko u nas v meste ich nemaju a neviem si ich pozriet nazivo. Celkom tazko sa mi rozhoduje.

Dcera uz mala rok, ale myslim ze je z tych mensich - ani 80 cm, 9 kil. Chcem, aby to bol uz kocik do konca kocikoveho obdobia. Ani nie obor, ani nie maly.

Cybex mi pride elegantnejsi, no zase sa obavam, ci nie je zbytocnost kupovat s vanickou. Ci nie je hrkalka, ako sa o nich pise, a ci nelonga teleskopicka rucka.

Baby Jogger sa mi zda viac sportovy, strieska s tymi okienkami sa mi nepaci - ale vraj sa da dokupit strecha z ineho kocika. No neviem.ale v celku vyzera kvalitne. Chcem korytkove sedenie, paci sa mi - a mala sa teraz vozi v korytku Stokke.

Popravde neviem, co ma byt klucove pri rozhodovani. Velmi ma zaujima tvoj osobny nazor a porovnanie.
Dakujem velmi.

Ahoj,

ak chceš niečo, čo vydrží až do konca, a teda píšeš, že korýtkové sedenie, myslím, že je tu voľba jednoznačná.

Baby Jogger City Premier je omnoho priestrannejší model, kvalitný aj na nerovnostiach, celkovo - super výkon za tie peniaze. Ja osobne by som tu jednoznačne išla doň. Striešku, áno. maminy menia, alebo so dajú dať došiť (dlhšie, iných farieb, so šiltom a tak podobne).

Baby Jogger City Premier

Pridávam fotku so strieškou z Bugaboo Donkey (Weekender) - čiže ak chceš BGB striešku, dokúp Donkey striešku, ale aj prúty a úchyty (inak nesadne).

Bugaboo Donkey

Cybex Balios S nie je zlý, ale je to mestský kočík, užší, nie všetkým vydrží až do konca - a jazdné vlastnosti BJ sú s ním len ťažko porovnateľné. Výhodou je však u neho nižšia váha, príjemný dizajn. Je to každopádne nekorýtko.

Cybex Balios S

Ešte poradím Emmaljunga NXT60 - korýtko, super priestranné, dobrá veľkosť, aj skladnosť (aj keď so sedadlom sa akurát neskladá, konštrukcia je u tohto modelu mimoriadne skladná). Len inšpirácia.

Emmaljunga NXT60 Ergo

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli