Kočík pre septembrové bábatko. Porovnanie hlbokej verzie Easywalker Harvey a Zopa Move.

Zodpovedané
14. apr 2020

Prosím ťa o porovnanie týchto dvoch kočíkov (hlbokých): Easywalker Harvey versus Zopa Move, nakoľko všade píšem, nech sa dozviem, len chcela by som aj takto od teba vedieť.

Pri mojej výške 155 cm mi nejaké dievčatá hovorili, že aj Easywalker nie je moc vysoký, že keď nedám naňho adaptéry, tak je nízko a že rúčka sa dá pekne polohovať. A pri zope ma zaujíma napr. ako je odpružená, či horšie než Easywalker, a či by prešla aj cez sneh v zime a rozbité chodníky.

Ďakujem krásne

Ahoj,

Easywalker Harvey je v tomto prípade viac odpružený a radiace maminky mali pravdu. Bez adaptérov je ozaj nízky. Jednoznačne ti nebude privysoký a dokonca ani s adaptérmi na zvýšenie to nie je nijaký vysoký kočík. Celkovo je to lepší, kvalitnejší a podstatne lepší model, takže ja by som šla určite skôr do neho.

Easywalker Harvey

Zopa Move má odpruženie len na nejaké to tlmenie nárazov. Žiadne hojdanie ako je u Easywalkeru nebudeš cítiť. Je to mestský model, nie moc na terén. Ako prejsť čosi prejdete, ale len poprašok snehu a len bežne rozbité chodníky.

Zopa Move

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli