Kombinovaný kočík do mesta pre októbrovčatko, vysoká mamina 177 cm, do 550 eur

Zodpovedané
2. máj 2019

Ahoj,

mám výšku 177 cm a hľadám kočík, ktorý nebude mať spodnú časť vaničky pri mojich kolenách. Aby som nemala pocit, že ak sa chcem k dieťaťu zohnúť, musím si čupnúť (nadnesene povedané). Zistila som pri obhliadke kočíkov, že sú vaničky, ktoré sú mi jednoducho nízke, a nevyhovovalo mi to. Celkom sa mi pozdáva Bebetto (Torino, Luca), ale rada si nechám poradiť. Bývame v meste, chodníky sú v zlom stave, budem aj častejšie jazdiť autom. Nebránim sa dvojkombinácii plus vanička, ideálne väčšia, vhodná na zimu (fusak) - bábätko sa má narodiť v októbri. Cena do cca 550 eur komplet.

Ďakujem 🙂

Ahoj,

Bebetto Torino alebo Luca sú, čo sa tvojej výšky týka, dobrými možnosťami - určite aj z ohľadu horších chodníkov. S váhou okolo 14 kg a rozmermi, aké majú, to nie je zasa na veľmi časté cestovanie - nakladanie bude fuška a tiež zaberú kopu miesta v kufri. S tým treba rátať a potom by si mohla byť spokojná.

Bebetto Torino 2015

Bebetto Luca 2018

Okrem nich by som zvážila ABC Design Salsa 4, ktorý je podľa mňa dostatočne vysoký (mám 176 cm a skúšala som ho), naviac s veľkými kolesami a super odpružením. Okrem neho z vyšších a tejto cene by som pozrela aj Cam Taski alebo Kinderkraft Prime 2019.

ABC Design Salsa 4

Cam Taski Sport

Kinderkraft Prime 2019

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli