Kombinovaný kočík pre zimné bábätko na dedinu - nie priťažký či priveľký + želám si mäkšiu jazdu

Zodpovedané
31. aug 2020

Dobrý deň,

chcela by som poradiť vo výbere kočíka, ktorý by mal byt vhodný aj na nerovný terén, nakoľko bývame na dedine. Dosť mi záleží aj na tom, aby sa jednoducho dal poskladať do auta, a aby nebol príliš veľký a ťažký. Cena pre mna nie je smerodajná, jedine sa neviem rozhodnúť. Dizajnovo sa mi paci napríklad Joolz alebo Easywalker. Skôr mi však záleží na tom, aby nebol tvrdý a aby sa ľahko ovládal, ako na výzore a značke.

Ďakujem pekne za rady.

Ahoj,

oba tvoje výbery sú vhodné z pohľadu príjemnej, mäkkej jazdy - len v prípade Joolzu sa žiaľ jedná o väčšie, neskladné modely.

Joolz Hub+

Joolz Day

Joolz Day+

Joolz Aer

Ani EW Harvey2 nie je po zložení najmenší. Nie je to vôbec zlé, váha je superská. Ja osobne ti ho môžem pri takomto zadaní na kočík určite odporučiť.

Easywalker Harvey2

Inými odporučeniami by bol Mutsy Nio (tiež nie úplne najmenší po zložení) či Gesslein FX4 Life (ľahší, skladný, šikovný).

Mutsy Nio

Gesslein FX4 Life

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli