Kvalitný, spratný a otočný športový kočík s vyššou nosnosťou a možnosťou dokúpenia vaničky, max 400e

Zodpovedané
15. jún 2020

Ahoj,

máme ročné dieťatko (trošku robustnejšie) a trojkombináciu Peg-Pérego Book Plus Elite.

Náš kočík nám v podstate vyhovoval, hlavne jednoduchým ovládaním a skladnosťou, len teraz hľadáme niečo mäkšie a kvalitnejšie, hlavne čo sa jazdných vlastností týka + tá športová časť mi príde trochu labilná pre naše maxi baby, takže je čas na zmenu.

Kočík by mal byť otočný, polohovateľný do úplneho ľahu, s vyššou nosnosťou ale nie veľmi robustný a mala by byť možnosť dokúpiť vaničku v prípade potreby. Cenovo by som sa chcela zmestiť cca do 400€. Buď nový alebo nejaký luxusný používaný? Niečo na štýl Mamas&Papas Ocarro by možno bolo fajn.

Budem vďačná za každú radu a tip.

Ahoj,

Mamas&Papas Ocarro je jednoznačne krásna a kvalitná, len nie tak moc odpružená voľba.

Mamas&Papas Ocarro

Tak sa trochu bojím, že po Peg-Pérego Book Plus, ktorý je tiež tvrdší, si až tak nepomôžeš. Ako, bude to pevnejší pocit v ruke, celkovo lepší kočík aj na nerovnosti, ale ak očakávaš mäkkučkú jazdu, nie je to úplne ono.

Peg-Pérego Book Plus

Poradím sa možno pozrieť na bazárový Easywalker Harvey2, Emmaljunga NXT60 F, prípadne Baby Jogger City Versa GT.

Easywalker Harvey2

Emmaljunga NXT60 Flat

Baby Jogger City Versa GT

Z nových by som sa zamerala asi najmä na Easywalker Mosey+ alebo na Joie Versatrax (tiež nie úplne najmäkšia jazda).

Easywalker Mosey+

Joie Versatrax

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli