Ľahký a spratný kombinovaný kočík na dedinu aj do mesta, útla mamička a pár schodov vynášania

Zodpovedané
9. okt 2020

Ahoj,

chcela by som poradit nejaky lahky kocik - kedze som docela utla a kocik budem musiet vyniest par schodov do bytu. Taktiez budem chodiť často autom a nemáme moc velky kufor na aute. Velmi sa mi paci Easywalker Harvey2, len cena je pre mna trosku privelka. Vedela by si mi poradit lacnejsie alternativy? Este som pozerala kombinovany kocik Zopa Move alebo EasyGo Optimo Air 2019 - co si myslis o tychto kocikoch?

Dakujem.

Ahoj,

ak si útla, potrebuješ nižší, ľahší a hlavne skladný kočík - plus do schodov ho ťahať, mal by mať aj pevnejšiu konštrukciu.

A preto nie tak skladný EasyGo Optimo Air vylúčim a odporučím omnoho skôr druhú voľbu Zopa Move.

EasyGo Optimo Air

Zopa Move

K tomu by som pridala na inšpiráciu aj štýlovo podobný a podľa mňa trochu kvalitnejší Moon ReSea S (aj štýlovejší mi príde).

Moon ReSea S

Ak kolesá s pneumatikami sú tvojou túžbou, tak radšej Joie Versatrax. To sú modely v tejto cenovej a váhovej kategórii, na ktoré by som pozerala ja.

Joie Versatrax

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli