Ľahký športový kočík na každodenné používanie: Zopa Mion, Cybex Eezy S, Petite&Mars Up, iný?

Zodpovedané
16. sep 2020

Dobrý deň,

potrebovala bych poradiť ohledne kočíku - potrebujem lehký kočík na každodenní používaní plus cesta vlakem, ať nezabira hodně místa. Malá ma 1 rok, děkuji. Nebráním se i jiným kočíkům,

děkuji za odpověď

Ahoj,

je vhodné povedať, že kočíky, ktoré tu spomínaš nie sú veľmi na každodenné používanie. Tento typ ultra skladných kočíkov je vhodný (A dizajnovaný) predovšetkým na cestovanie a rýchle presuny či do auta, tak sa každodennými bežnými prechádzkami budú viac ničiť.

Keď už, tak je potrebné si zaobstarať lepší, kvalitnejší a s väčšími kolesami - ak ho plánuješ používať na bežné každodenné prechádzky a pochôdzky. Preto z nich odporučím jedine Cybex Eezy S+ - a naozaj iba tú pluskovú verziu s väčšími kolesami (na rozdiel od nepluskovej má aj guličkové ložiská). Iiný mi vhodný nepríde.

Cybex Eezy S+

A keď tak sa poobzeraj po niečom trošku väčšom, ale stále ľahkom - niečo na štýl Oyster Zero, Valco Snap línie, prípadne Thule Spring.

Babystyle Oyster Zero

Valco Baby Snap 4 Sport

Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade

Valco Baby Snap 4 Ultra Trend

Thule Spring

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli