Mám Britax Go (vcelku spokojnosť), ale uvažujem nad zmenou - Go Big, Oyster Zero alebo Britax B-motion..?

Zodpovedané
27. apr 2020

Dobry den

mam doma Britax Go, som spokojna, ale uvazujem nad zmenou. Vaham nad Britax B-Motion 4 Plus a Oyster Zero - alebo kupit novsiu radu Britax Go (Next, Big)?

Potrebujem uz len sportiak, nech je priestranny, polohovatelny + polohovanie noziciek (ideal uplny lah, to mi chyba na mojom Britaxe Go) velka strieska, lahke skladanie, lahka manipulacia, a nech zvlada aj hrbolaty teren. A aj velky kosik je vyhoda.

Dakujem za radu
Julia

Ahoj,

Britax Go je jazdne skvelý, síce väčší, ale pohodlný model a ak si s ním spokojná, tak bude ťažko vyrovnať ho nejakým iným čo sa terénnosti a najmä odpruženia týka. Ak jediné, čo ti v podstate vadí, je nemožnosť ľahu, daj si ušiť vkladku na úplný ľah pre Britax Go a máš vybavené. Inak by som uvažovala naozaj iba o jeho najvyššej verzii Britax Go Big, keďže tá má úplný ľah ako jediná.

Britax Go

Britax Go Big

Mimo toho, ak by si už fakt že chcela meniť, by som za ostatné spomenuté modely menila iba v prípade, že už nepotrebuješ otočný model, ale naopak pre staršie dieťatko hľadáš niečo ľahšie, skladnejšie a neotočné - extra priestranné. Rátaj s tým, že takéto modely sú už zjednodušené, a preto jazdne, a ani odpružením sa Go absolútne nevyrovnajú.

Na nerovnosti potom bude lepší Britax B-Motion 4 Plus, ale stále, je to nie tak odpružený športiak so super veľkým sedákom, ale šikmejším sedením. A stále nie tak úplne kompaktný či ľahký.

Britax B-Motion 4 Plus

Oyster Zero naopak veľmi ľahunký, široké sedadlo, ale nie tak do terénu (hrboly nejaké zvládnete, ale nečakaj nejaký zásadný výkon v ťažkom teréne).

Babystyle Oyster Zero

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli