Moon Resea S 2020 vs. Moon Style 2020 - porovnanie kombinovaných kočíkov (hlavne hlbokých vaničiek)

Zodpovedané
25. nov 2019

Ahoj,

chcela by som sa spýtať, aké rozdiely sú v týchto 2 modeloch kombinovaných kočíkov, najmä čo sa vaničky týka? Reseu som videla naživo a vaničku má síce užšiu, ale keďže budeme mať bábo, ktoré sa narodí začiatkom mája, tak, myslím, by postačovala. A hlavne, keďže potrebujem čo najspratnejší kočík kvôli výťahu a malému kufru. Style nemám možnosť si porovnať, tak či je v nich nejaký podstatný rozdiel.

Ďakujem za odpoveď.

Ahoj,

Moon ReSea S je menší, konštrukčne i kolesami skladnejší, minimalistickejší kombinovaný kočík - ale teda jeho kompaktnosť je veľkou výhodou v meste i pri cestovaní. Čo sa vaničky týka, tak je ok. A môže sa zdať užšia, ale jednoznačne bude pre májovčiatko dostatočná. Aj športová časť fajn, aj keď v ľahu je strieška skôr kratšia, a celková dĺžka je taký priemer - bežné pre kombinácie.

Moon ReSea S

Moon Style je pomerne nový a stále dosť neokukaný, no pôsobí na mňa fakt dobre - či už tvarom a štýlom konštrukcie (ktorá prirodzene pruží), veľkými zadnými (a dosť veľkými prednými) kolesami s odpružením, relatívne dlhou strieškou športiaku (i v ľahu) a teda aj vaničkou. Tá je väčšia ako u ReSea a aj o málinko širšia.

Moon Style

Váhu majú rovnakú, takže ak by šlo o mňa, asi by som bola skôr naklonená Style, ktorý mi príde taký funkčnejší. Ak ale potrebuješ radšej hoc i o málo menší kočík, ReSea je určite tiež fajn voľba a sklamaná myslím si nebudeš (najmä keď si ju už videla).

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli