Nuna Tavo, Valco, Joie - aký pre dieťa pohodlný športový kočík okolo 300e vybrať?

Zodpovedané
20. feb 2020

Ahoj Eli,

prosím o radu ohľadne športiaku... Nuna Tavo, Valco, Joie - alebo prípadne niečo okolo 300 eur v prvom rade pohodlné pre dieťa...

Ahoj,

určite Nuna Tavo a Valco Snap - no a Joie - nie som si istá, ktorý myslíš, ale asi niektorý z Litetrax či Mytrax línie.

Nuna Tavo

Valco Baby Snap 4

Z týchto by som ja, čo sa jazdy týka, asi vyberala Nuna Tavo. Je to ťažší model, to treba brať do úvahy. Inak budeš, verím, mimoriadne spokojná. Pre dieťa je jednoznačne pohodlný - a mäkkučko polstrovaný, aj keď zasa ložná plocha je taká priemernejšia. Ja by som si ho každopádne vybrala. Okrem toho aj Mutsy Nexo stojí za zmienku - podobne super na tlačenie, ale zasa užší.

Mutsy Nexo

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli