Otočný športový kočík - nekorýtko pre 7mes. dcérku, čo rada spí na boku (namiesto Concord Neo, ktorý máme)

Zodpovedané
12. máj 2020

Dobrý deň.

Moja dcérka má 7 mesiacov, ešte nesedí. Mám kočík Concord Neo s korýtkovym sedením (športová časť) - chcela by som pre ňu iný, kde môže aj rovno ležať, lebo rada spí na boku - čo v korýtkovym systéme nie je možné.

Hľadám športový kočík, ktorý je otočný v oboch smeroch jazdy a nie je príliš veľký a robustný. Môžem poprosiť o radu, ktorý spĺňa moju požiadavku?

Ďakujem

Ahoj,

ak si v podstate spokojná s Concordom, čo sa týka jazdy, funkčnosti a pod., čo tak sa obzrieť po sesterskej značke Jané. A to konkrétne malom, no veľmi schopnom modele Jané Kendo. Rovný ľah, je to kompaktný šikovný kočík - za mňa super.

Concord Neo

Jané Kendo

Ak by nesedel, navrhnem nekorýtkový Easywalker Mosey+, čo je váhou veľmi príjemný plus s dlhou ložnou plochou - akurát k strieške v ľahu by som dokúpila clonu na leto.

Easywalker Mosey+

Emmaljunga NXT60 F je ultra odolným, pritom malým kočíkom, ktorý tiež stojí za zváženie.

Emmaljunga NXT60 Flat

Spomeniem potom ešte Joolz Hub, prípadne Moon ReSea Sport.

Joolz Hub

Moon ReSea Sport

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli