Príležitostný golfový kočík pre jeden a polročného, 12kg syna. Aký cenovo dostupný variant zvoliť? Je 43cm opierka dostatočná?

Zodpovedané
28. aug 2020

Ahoj,

hladam golfovy kocik, ktory chcem mat v aute a pouzivat ho na nakupy, navstevy. Maly ma 1,5 roka, 12 kg. Vobec netusim, aky zvolit.

Hladam nieco nie moc drahe, vzhladom na dovody pouzivania. Ked uz aj nieco objavim, odradi ma napr. dlzka chrbtovej opierky... Konkretne som nasla Be cool Street - ale dlzka ma iba 43 cm.

Neviem, ci to cca o pol roka bude ok. Prosim porad mi.

Dakujem

Ahoj,

ak chceš, aby ti kočík vydržal dlhšie a syn už má rok a pol, tak skôr pozeraj na niečo s trochu dlhšou chrbtovou opierkou. Mne osobne prídu pre staršie deti vhodné kočíky, kde je to minimálne okolo 45 cm. Viac je samozrejme lepšie.

Ak potrebuješ naozaj konkrétne golfový typ, tak ja by som odporučila Koelstra Simba T4. Tento holandský model má opierku až 50 cm - a je k tomu možno jednoduchý, ale jazdne príjemný, priestranný, pekný a cenovo dostupný.

Koelstra Simba T4

Okrem toho sa oplatí uvažovať na také poižitie aj o bazárovom kúsku Baby Jogger City Mini Zip, či niektorý z bazárových Maclarenov by boli vhodné veľkostne aj kvalitou jazdy.

Baby Jogger City Mini Zip

Maclaren Techno XT

Maclaren Techno Arc

Maclaren Techno XLR 2018

Maclaren Quest

Maclaren Quest Arc

Maclaren Daytripper

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli