Sedačka z B-Smart na B-Motion, resp. ako ešte možno mať dieťatko v Britax B-Motion v protismere jazdy?

Zodpovedané
19. máj 2020

Ahoj,

mám jednoduchú otázku - pasuje sedadlo z B-Smart na B-Motion (s adaptérmi)? Resp. je ešte nejaká možnosť (okrem korýtka z Britax Affinity) ako mať dieťa na B-motion otočené proti smeru jazdy?

Ďakujem.

Ahoj,

na Britax B-Motion by som sedadlo z B-Smart ja osobne nedávala. Sú to fakt fakt fakt že iné kočíky a neverím, že ťažisko a celkovo bude ok. Ako, na Click&Go adaptér sa nakliknúť dá, len nemám pocit, že je to dobrý nápad. Takže odpoveď je hej, ale neodporúčam.

Zato by som odporučila inú vec. Zháňať furt sedadlá a kombinácie, ako nakliknúť niečo na konštrukciu, na ktorú to určené nie je, tiež ide do peňazí a času. Neoplatí sa radšej minimálne dočasne kúpiť nejaký, hoc bazárový, otočný model (alebo lacnejší nový)? Ušetrí ti to nervy, čas, bezpečnosť pri jazde a budeš mať kočík, čo aj je nakonštruovaný na otočné sedadlo a jeho ťažisko. A veď ho potom keď tak predáš.

Britax B-Motion 4 Plus

Britax B-Smart 4

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli