Skladný kočík podobný Britax Go, ktorý mi vyhovuje, ale pri dvoch deťoch mi je do kufra priveľký

Zodpovedané
23. jún 2020

Ahoj.

Mam po starsej dcere sportak Britax Go. Je to super kocik, vyhovuje mi, ale je hrozne velky. Ked sa zlozi, zaberie skoro cely kufor v aute 🙈 To je teraz pri dvoch detoch dost obmedzujuce, uz tam nenapcham odrazadlo ani nic podobne. Nenapada ta nejaky podobny kocik, ktory by bol po zlozeni mensi? Je mi jasne, ze niektorych vyhod sa budem musiet vzdat, ale urcite by mal byt otocny, s velkym spodnym kosom, a nie korytkovy.

Dakujem vopred za kazdu radu 🙏

Ahoj,

ku kočíku Britax Go sa toho veľmi nedá naporovnávať funkčne ani jazdou. Je to taká špecialitka. A podobného v nižšej váhe toho je ešte menej, čiže prakticky nič.

Britax Go

Každopádne odporučím Joie Versatrax ako ľahšiu, jednoduchšiu a skladnejšiu alternatívu.

Joie Versatrax

Potom niečo ako Easywalker Mosey+, Emmaljunga NXT60 F a z menej terénnych, no schopných aj Jané Muum.

Easywalker Mosey+

Emmaljunga NXT60 Flat

Jané Muum V2

Z úplného extrému spomeniem aj Valco Snap Ultra Trend s dokúpenými nafukovacími kolesami, ktorý sa jazdne/terénnostne ku Go nedá porovnať. Ale je otočný a ľahký, takže možno je možnou alternatívou čo ho nenahradí, len doplní.

Valco Baby Snap 4 Ultra Trend

Je to žiaľ veľmi o tom - vybrať si pohodlie alebo skladnosť (a tá požiadavka otočného sedadla to ešte sťažuje).

Dúfam, že som pomohla a držím palce!

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli