Športiak pre nízku ženu, do 250€, a s gélom či penou plnenými pneumatikami. Joie Mytrax Flex?

Zodpovedané
7. nov 2019

Ahoj,

potrebovala by som poradit, aky sportovy kocik si vybrat pri mojej vyske 155 cm. Momentalne mame Zopa Mystic, s ktorym nie som vobec spokojna, kedze kolesa su penove, a aj malinky kamienok dokaze cely kocik "vyhodit" do strany. Je nejaky super s gelovymi kolesami, kedze nafukovacie su fajn, len sa bojim defektu..? Zatial rozmyslam nad Joie Mytrax Signagure, aj ked je drahsi.

Vdaka 🙂

Ahoj,

Joie Mytrax Flex Signature je určite fajn výber, aj keď teda nie najľahší, čo sa váhy týka. Totiž, ako menšia mamička mi príde, že okrem výšky by si benefitovala aj z ľahšieho kočíka. Nie je to ale nič strašné a pokiaľ sa ti Mytrax pozdáva, ja som aj za.

Joie Mytrax Flex

V závislosti od veku dieťatka (neudávaš) by som pozrela aj na jeho nového brata Joie Versatrax s rovnakými fajn kolesami s penou plnenými pneumatikami, ale teda s OTOČNÝM sedadlom. Ak máš menšie dietko, určite oceníš, že sa naň môžeš pozerať aspoň do toho prvého roka.

Joie Versatrax

Z lacnejších by som potom pozrela Lionelo Annet Tour s riadnymi gumovými kolesami. Mooožno aj Britax B-Motion 4 plus, kde sú tie pneu tiež bezúdržbové (tu ti ale odporučím skúsiť naživo, či vám sedí ťažisko), ale aj Greentom Upp Classic mi znie ako dobrý a ľahký nápad.

Lionelo Annet Tour

Britax B-Motion 4 Plus

Greentom Upp Classic 2017

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli