Športový alebo golfový kočík na príležitostné spanie s dlhšou ložnou plochou, lacnejší

Zodpovedané
2. máj 2019

Dobry den,

prosim vas, potrebujem poradit vhodny kocik. Syncek ma 2 roky, 90 cm, a potrebujem kocik s dostatocne dlhou plochou na spinkanie, aj so zdvihacou plochou na nozicky - pre pripady, ked sme na vylete alebo dovolenke, idealne aj so strieskou, ktora sa da zatiahnut dopredu. Paci sa mi Britax B-Motion 4 Plus, ale nechcem uz tolko investovat do kocika, kedze je to len na prilezitostne spanie. Vedeli by ste mi poradit vhodny sportiak alebo golfac?

Dakujem pekne za radu!

Ahoj,

ak zháňaš lacnejší kočík a kritériom je len ložná plocha (prípadne strieška) možnosťou by mohol byť Kinderkraft Grande. Z golfiek by som pozrela možno Koelstra Simba T4 s pomerne vysokou opierkou, aj keď strieška nie je úplne najväčšia.

Kinderkraft Grande

Koelstra Simba T4

B-Motion 4 Plus nie je akurát z tých najdrahších. A ak sa jedná len o príležitostné spanie resp. nenáročnosť výberu, pozrieť ho aj v bazárovej ponuke.

Britax B-Motion 4 Plus

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli