Športový kočík aj do terénu pre sedemmesačné dieťa, ktoré ešte nesedí a nechce už ležať

Zodpovedané
6. sep 2019

Ahoj,

mám 7mesačné dievčatko, ktore este nesedí, no nechce už ležať. Je to naše už tretie dieťa. Takže môže to byť bazárovy kočík.

Mal by byť otočný, keďže zatiaľ je to ešte malé dieťa a potrebujem na neho vidieť. Bývame na dedine, kde nie sú len rovné cesty - a v zime aj dosť snehu. A chodíme na prechádzky aj po nerovnom teréne. O chvíľu bude zima, tak fusak tam musí vojsť. Doteraz sme mali Dorjan, lenže tam je ta športová časť pre také maličké bábo veľká a keďže nesedí, tak aj nepohodlná. Pri druhom som mala požičaný Stokke Crusi na také to prechodné obdobie, len teraz už nemám takú možnosť.

Vďaka za radu.

Ahoj,

Ja by som pozrela na bazárový, alebo ešte lepšie - outletový Concord Wanderer. Pomer cena - terénny výkon - priestor na fusak je podľa mňa super. Mínusom by bola strieška, čo by sa hodila aj dlhšia, ale je to minimum - doplniť v lete clonou. Pre protismer tam dokonca clona je, len teda do smeru jazdu budeš potrebovať inú.

Concord Wanderer

Pre malé bábo by som tiež pozrela nejaké korýtko - bazárový Cybex Balios M/ GB Beli 4 by určite bola zaujímavá možnosť. Len je to tvrdší kočík, myslím čo sa odpruženia týka - kolesá má kvalitné aj dosť veľké.

Cybex Balios M

GB Beli 4

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli