Športový kočík podobný Baby Jogger CITY MINI GT 2, so štyrmi kolesami a do 350 eur

Zodpovedané
28. sep 2020

Dobrý deň,

chcela by som Vás poprosiť, či by ste mi vedeli poradiť športový kočík vlastnosťami podobný modelu Baby Jogger CITY MINI GT 2 JET 2020. Ak by bolo možné, tak so 4kolesami - a cena max 300-350e.

Ďakujem pekne 🙂

Ahoj,

mne to žiaľ príde, že práve tou ovládateľnosťou a prejazdom aj nerovnosťami sa veľmi modelu BJ City Mini GT2 nepodobá žiaden. Aspoň nie z tých štvorkolesových, ktoré majú úplne iné vlastnosti, ako aj plochosť po poskladaní.

Baby Jogger City Mini GT2

Ak by sa mu niečo približovalo, je to buď jeho väčší brat BJ City Elite.

Baby Jogger City Elite

Alebo z menších trojkoliek novinka Thule Spring. No ani ten nie je nijak veľmi lacnejší.

Thule Spring

Poradila by som aj jednotkový BJ City Mini GT, hoc aj bazárový. Keď tak si dať došiť polohovanie nožičiek.

Baby Jogger City Mini GT

Štvorkolka, hm, ja by som asi pozrela na TFK Dot 2. Malý no veľmi schopný a extra priestranný kočík, čo by sa porovnať asi aj dal.

TFK Dot 2

A potom niečo ako Gesslein S4.

Gesslein S4 Air+

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli