Športový kočík pre 12m, otočný a nehrkálkový, čo vyrží aspoň do 2,5 roka, do 400e

Zodpovedané
6. jan 2021

Ahoj Eli.

Chcela by som poradiť ohľadom kočíka pre 12-mesačnú dcérku. Predala som moju 3kombi bexu a kúpila si Britax B-Agile M. A tu nastal problém.

Po 1. je neotočný a malá má s tým problem, plače ked na mňa nevidí, a ani nezaspí v kočíku, ako tomu bolo doteraz. Po 2. sa mi zdá ten kočík taká hrkálka tvrdá. Neviem ani, po akých kočíkoch mám pokukovať. Kritéria sú, aby bol otočný, mal aspoň gumové kolesá, ked úž aj odpruženie nebude, mal aspon trošku predĺženu striešku... A hlavne, aby mi vydržal aspoň do tých 2,5 roka veku. Cenovo to tých 400 €.

Ahoj,

na začiatok upozorním, že otočný kočík bude proste automaticky menej priestranný, na šírku i dĺžku, ako neotočný. A nájsť taký, čo 100% vydrží do 2,5 roka, bude trochu problém.

Každopádne by som rátala s kompromismi a s takými by som ťa nasmerovala na Joie Versatrax, ktorý, aj keď má kratšiu striešku, inak všetky tvoje kritériá spĺňa. A strieška je jednoducho riešiteľná vec (pomocou clony).

Joie Versatrax

Okrem neho silno odporučím Baby Jogger City Premier, hoc aj bazárový. Aj keď korýtko, tak je jedným z najpriestrannejších otočných modelov. A okrem toho je aj ozaj super.

Baby Jogger City Premier

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli