Športový kočík s nánožníkom, okienkom na strieške, do 10 kg (vynášanie) a pod 500 €. Prosím, odpružený na nerovnosti.

Zodpovedané
1. okt 2020

Ahoj,

prosim o pomoc s vyberom kocika. Hladam sportiak do max 10 kg (nosim po schodoch), odpruzeny, aby zvladal aj bezne nerovnosti na chodnikoch, obrubniky a pod. Bolo by fajn, ak by mal original nanoznik a okienko v strieske. Ak bez okienka, tak potom otocny v oboch smeroch, kedze mam maleho vymyselnika. (Okrem Valco Snap Ultra Trend, ten aktualne reklamujem a velmi mu chyba aspon minimalne pruzenie). Cenovo do tych 500 €.

Dakujem

Ahoj,

ak už otočný model máš a potrebuješ čo najľahší model, tak určite by som riešila len kočík neotočný. Aj viac priestoru, aj jednoduchšie vynášanie a aj cena nižšia (vzhľadom na funkcie).

Čo sa originálneho nánožníka týka, tak rozumiem požiadavke. Chcela by si nánožník a chcela by si, aby sedel dobre a presne na daný model kočíka. Ale často ani originál nánožníky moc dobre nesedia (viď Britaxácke).

Takže ja by som radšej kúpila skvelý fusak a ak nánožník chceš, ok ak bude ku kočíku, ale ak nie, proste kúpiť fajn univerzálny od Pinkie. Alebo ešte lepšie, Pinkie sťahovaciu deku, čo si stiahneš pekne okolo kočíka a dieťatka. Výkon je naozaj super a neobmedzí ti to kočíky na len pár na výber len kvôli tomu nánožníku.

Z konkrétnych modelov - ja by som pozerala na Mutsy Nexo a Oyster Zero.

Mutsy Nexo

Babystyle Oyster Zero

Možno aj ABC Design Okini.

ABC Design Okini

Jedným z top za mňa by bol jednoznačne Baby Jogger City Mini GT2. Prejdeš pohodlne aj terénnejšie povrchy, ale teda viem, že nie každý preferuje trojkolku. Za mňa výkon je top - z toho, čo v tej váhe môžeš kúpiť.

Baby Jogger City Mini GT2

Aj Thule Spring patrí do podobnej kategórie.

Thule Spring

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli