Športový kočík vhodný aj do parku, lesa, pre vyššiu mamičku, ideálne otočný

Zodpovedané
17. jan 2020

Dobrý deň.

Prosím o radu. Hľadám športový kočík, avšak väčšinou nechodíme po normálnych chodníkoch - ale skôr v parku, lese, rozbité cesty 🙂 Syn má 8m a 10kg. Chcela by som ideálne taký, čo má vyššiu rúčku (meriam 178 cm) a ľahko sa riadi, ak by som trebárs aj chcela s ním niekam zabehnúť napríklad, čiže žiadna mestská hrkálka. A ak by sa dalo dieťa otočiť ku mne, aj v smere jazdy, to by bolo ideálne 🙂

Ďakujem vopred za rady ❤️

Ahoj,

mne osobne tu prídu fajn kočíky ako Emmaljunga NXT60, Britax Go Big, prípadne Easywalker Harvey, Baby Jogger City Premier či bazárová Versa GT.

Emmaljunga NXT60 Ergo

Britax Go Big

Easywalker Harvey

Baby Jogger City Premier

Baby Jogger City Versa GT

Nepíšeš však rozpočet, tak neviem, či to nie sú drahšie možnosti, než by si chcela. Takisto váhovo moc neviem, čo očakávaš. Z lacných naopak by to bolo niečo ako Bebetto Nico.

Bebetto Nico

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli