Terénny, kvalitný kočík s úplným ľahom, čo vydrží aj staršiemu a je dostatočne pevný, ideálne aj skladný.

Zodpovedané
4. sep 2020

Ahoj,

potrebujem radu ohladne kocika. Rada by som bola aby bol:

  • do terenu - odpruzenie a/alebo nafukovacie alebo gelove kolieska
  • velky kosik
  • nie korytko
  • uplny lah
  • aby velkostou vydrzal aj pre starsie dieta, idealne

Plusom by bolo, ak by bol skladny.

Nemusi byt nejaky lahky, nech je skor pevny a kvalitny.

Dakujem krasne 🙂

Ahoj,

na to, čo píšeš - odolnosť, kvalita, pevnosť, nekorýtkové priestranné sedadlo dlhé v ľahu skoro meter - Emmaljunga NXT60 F je absolútne najlepšia voľba. Ideálne s outdoor nafukovacími kolesami s výrazným dezénom. Je to ale drahší model, a tak sa pri tej kvalite a zvyšných vlastnostiach musíš rátať s kompromismi ako trošku nižší kočík (pomáha skladnosti) a teda vyššia cena. Dá sa ku aj bazár, ale býva ich málo, rýchlo sa predávajú. Pre mňa by ale toto bola jednoznačná voľba.

Emmaljunga NXT60 Flat

Pre mňa by ale toto bola jednoznačná voľba - možno iba ešte väčší Emmaljunga NXT90 F by mu terénnosťou konkuroval, ale je väčší aj ťažší.

Emmaljunga NXT90 Flat

Mimo toho navrhnem asi iba Britax Go Big.

Britax Go Big

Alebo potom neotočné modely - ideálne trojkolesové. Ja by som pozerala na TFK Joggster Trail 2, Mountain Buggy Terrain V3, Baby Jogger City Elite.

TFK Joggster Trail 2

Mountain Buggy Terrain V3

Baby Jogger City Elite

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli