Poradňa s učiteľkou základnej školy

55 zodpovedaných otázok
Mgr. Natália Rajnohová
Odborník
Odoberaj37

Dobrý deň,

vitajte v učiteľskej poradni. Volám sa Mgr. Natália Rajnohová a som vyštudovaná učiteľka pre primárne vzdelávanie, teda učiteľka pre 1.-4. ročník ZŠ. Po štúdiu na vysokej škole (r.2016), som nastúpila do práce, kde som zistila, že práca učiteľky ma neskutočne napĺňa. Byť pre žiakov vzorom, druhou mamou, ale aj priateľkou je krásne. Každý deň v triede prežívam nové dobrodružstvo. Samozrejme, práca učiteľky má mnoho úskalí, ale tou najkrajšou odmenou je úsmev žiakov a ich rodičov.

Táto poradňa bude slúžiť Vám, milí rodičia, ktorí máte akékoľvek otázky zo školského prostredia. Som odborníčka pre 1.-4. triedu, ale rada odpoviem aj rodičom predškolákov.

Otázky sa môžu týkať:
👉 učiva,
👉 nepochopenej domácej úlohy,
👉 správania Vášho dieťaťa v škole,
👉 pripravenosti na školské prostredie,
👉 školských potrieb a pomôcok,
👉 triedneho kolektívu, pani učiteľky.

Môžete sa opýtať na čohokoľvek, čo Vás a Vaše dieťa v škole trápi. Niekedy pomôže, ak si človek vypočuje aj iný- nestranný názor. Ku každej otázke a odpovedi budem pristupovať s citom a odbornosťou. Budem sa snažiť nájsť najlepšie riešenie pre Vás a Vaše dieťa.

Milé pani učiteľky, táto poradňa je otvorená aj pre Vás. Veľmi rada odpoviem na Vaše otázky ako kolegyňa. V praxi viem, že rady kolegýň sú na nezaplatenie.

Teším sa na Vaše otázky, na ktoré budem odpovedať na dennej báze.

Mgr. Natália Rajnohová