icon
avatar
holubicka28
12. dec 2020

Vianočná súťaž so Sunarom

Vianoce nám už naozaj klopú na dvere. Toto obdobie je pre mňa tým najkrajším v roku. Sviatky pokoja, lásky a rodinnej pohody v kruhu najbližších. Voňavé medovníky, varené vínko a za oknom deti stavajú snehuliaka⛄️

Dnešným dňom sa Vianoce s Ambasádorkami končia. Všetkým, ktorí ste sa do nich zapojili, či už komentom alebo ste dali like, sa chcem pekne poďakovať. Pevne verím, že ste sa aspoň trochu zabavili, či dozvedeli nejaké zaujímavosti😉

Najkrajším symbolom zimných sviatočných dní je ozdobený vianočný stromček. Odkedy mám deti, teším sa oveľa viac na jeho zdobenie, ale hlavne na radosť v ich očkách, keď pod ním rozbaľujú darčeky. A pár darčekov rozdáme spolu so Sunarom aj v nasledujúcej súťaži. Tá sa bude, ako inak, týkať Vianoc.

Na zapojenie do súťaže dajte:

1. like na článok,
2. pridajte do komentára foto s vianočnou tematikou (či už z tohto roku alebo tých minulých),
3. napíšte, či máte záujem o balíček produktov č. 1 (s mliekom Sunar) alebo č. 2.

Súťažíte o tieto dva balíčky:

1. výhra:
• 1x Sunar Complex/Premium (2/3)
• 1x Sunar sušienky vanilka
• 1x Sunar Bio jablko, banán, mrkva
• 1x Sunar Bio chrumky Party Mix
• 1x Sunar Ovocná kašička s cereáliami jablko-broskyňa
• 1x Sunar Do ručičky hruška-jablko
• 1x Sunárek Cool pomaranč so sušienkou
• 1x Sunárek Banánová kašička na dobrú noc
• 1x Sunárek Ovocná kašička s cereáliami hruška-marhuľa
• 1x Sunárek Hotové jedlo špagety s boloňskou omačkou
• 1x Sunárek Hotové jedlo kuskus s kuracím mäsom a zeleninou
• 1x Sunárek rozpustný nápoj fenyklový

2. výhra:
• 1x Sunar Bio jablko, jahoda, čučoriedka
• 1x Sunar sušienky s banánmi
• 1x Sunar Bio chrumky mrkvové kolieska
• 1x Sunar Bio chrumky hráškové
• 1x Sunar ovocná kašička s cereáliami jablko-broskyňa
• 1x Sunar Do ručičky hruška-jablko
• 1x Sunar Do ručičky čučoriedka
• 1x Sunárek Ovocná kašička s cereáliami mix ovocia
• 1x Sunárek Hotové jedlo kuskus s kurecim masem a zeleninou
• 1x Sunárek Hotové jedlo špagety s boloňskou omačkou
• 1x Sunárek Cool ovoce jahoda, banán, jablko
• 1x Sunárek Cool Ovoce hruška, mango, banán
• 1x Sunárek Krupicová kašička so skoricou na dobrú noc
• 1x Sunárek rozpustný nápoj fenyklový

Súťaž trvá do 15.12. 2020. Následne pomocou generátora náhodných mien vylosujem 2 výhercov, ktorých nicky zverejním vo svojom profile.

Na záver vám chcem všetkým zaželať šťastné, veselé a hlavne pokojné vianočné sviatky plné oddychu a radosti🎄🎁❤️

Lubka a #sunar

#vianoce_s_ambasadorkami #sutaz

avatar

Ďakujem aj Tebe šťastné a veselé Vianoce.
U nás by bol vhodný balíček C2.

12. dec 2020
avatar

Dakujeme velmi pekne a aj Tebe krasne Vianočné sviatky prajeme prezite v zdravi a v kruhu rodinky spolu. Nam si sa pacil balicek c2 pre nasho drobceka. 🥰🎄🍀❤

12. dec 2020
avatar

🎄 Balíček č. 2. 🎄

12. dec 2020
avatar

Balíček číslo 2

12. dec 2020
avatar

Balicek c. 2 by potesil

12. dec 2020
avatar

Nas by potesil balicek cislo 1 🙂

12. dec 2020
avatar

pridavam foto spred dvoch rokov...prve vianoce vo štvorici 🙂
potesil by balicek č. 2 ..dakujemeee

12. dec 2020
avatar

Nás tohtoročný vianočný stromček. V prípade výhry by potešil balíček číslo 2 😊

12. dec 2020
avatar

Potesil by nas balik c 1 🙂 🙂 🙂

12. dec 2020
avatar

Potešil by balíček č.2

12. dec 2020
avatar

Stastne vianocne sviatky prajeme. Sutazime o balicek c. 2 😊

12. dec 2020
avatar

Štátne a veselé sviatky, balík č. 1.

12. dec 2020
avatar

Prijemne prezitie týchto krásnych sviatkov v kruhu najbližších

12. dec 2020
avatar

Šťastné a veselé, nás poteší balíček č. 1🙂

12. dec 2020
avatar

Balíček c.2

12. dec 2020
avatar

Balíček c 2

12. dec 2020
avatar

Číslo dva si prosíme. Foto je so skúšky vianočného oblečenia🤩🤦🤷

12. dec 2020
avatar

Radosť by urobil balíček c 1.

12. dec 2020
avatar

Balíček č. 2

12. dec 2020
avatar

Tohtorocne zdobenie stromceka 😃 pre chlapcov boli najzaujimavejsie svetielka 😃 balicek c.1

12. dec 2020
avatar

Šťastné a veselé ❤️🎄balík č. 2

12. dec 2020
avatar

Kubka by potešil balíček 1

12. dec 2020
avatar

Balík č 2😍

12. dec 2020
avatar

Nás by potešil balík číslo 2 🤩

12. dec 2020
avatar

Ďakujeme za super súťaž a prosili by sme si balíček číslo 2 🙂

12. dec 2020
avatar

Štastné a veselé aj Tebe a celej rodinke ❤ tesili by sme baličku č.1 😊

12. dec 2020
avatar

Balík c. 2

12. dec 2020
avatar

Krasne❤️ďakujeme za spríjemnenie tohto predvianočného obdobia. Ja by som vybrala balík číslo 2 ❤️

12. dec 2020
avatar

Balík 2 by potešil ☺️

12. dec 2020
avatar

Potesil by balicek c.2.....Dakujeme 🙂

12. dec 2020
avatar

Veľmi by potešil balíček 2.

12. dec 2020
avatar

Balicek 1

12. dec 2020
avatar

Potešil by balík číslo dva

12. dec 2020
avatar

Z tohto roka este vianočné foto nemáme, ale dávame foto z minulého roka, kedy to boli naše prve Vianoce v trojici. Potešil by nás balicek cislo 2

12. dec 2020
avatar

Potesil by nas balik cislo 2.😊

12. dec 2020
avatar

Ďakujeme všetkým ambasádorkám za spríjemnenie predvianočného času. Aj vám šťastné a veselé ❤️
Nás by potešil ktorýkoľvek balíček 😊 mliečko z prvého balíčka samozrejme mladšieho súrodenca 😀

12. dec 2020
avatar

Ahoj,my by sme si zelali vyhru cislo 2. Na foto náš vlanajsi mestsky vianočny stromček🤗

12. dec 2020
avatar

My sme akurát dnes doobeda vyrábali nejake ozdoby na stromček 🙂
Malého by potešil balík č. 2 🙂

12. dec 2020
avatar

Tento rok takto skromne 😀 veľký stromček by náš drobec veľmi rýchlo zlikvidoval 🙃 súťažím o balík č. 1 🥰

12. dec 2020
avatar

Balíček číslo 2 🎄🎁🎀 naše 1. Vianoce spolu

12. dec 2020
avatar

Vianoce 2019, moj ocino sa zahral na "kuláša" :D ... a pri tejto fotke som si uvedomila tu hromadu darcekov iba pre syna lebo to bolo hrozne, uz ani jeho nebavilo odbalovat dalsi a dalsi...uz sa chcel hrat
a kedze tento rok uz mame 2 deticky, skusila som krotit rodinu a povolene su 1-2 hracky (zabalene v 1 darceku) na dieta 🙊🙈 24.12 sa uvidi ci dodrzali slovo

12. dec 2020
avatar

Balicek c.2 , krasne sviatky prajeme vsetkym😊

12. dec 2020
avatar

Mali by sme zaujem o balíček c.2 ❤

12. dec 2020
avatar

Mali by sme zaujem o balíček c.2

12. dec 2020
avatar

Dcérku by určite potešil balíček č. 2 🎁😊🍀

12. dec 2020
avatar

Krásne a pokojné sviatky prajem 🎄☺
Nás by potešil balíček č.2 🍀

12. dec 2020
avatar

Balíček č 2

12. dec 2020
avatar

Hrame o balicek c2

12. dec 2020
avatar

Moje zlatíčka ❤️ naše prvé spoločné Vianoce vo štvorici 🥰

12. dec 2020
avatar

Balíček č. 2 🎅🎄

12. dec 2020
avatar

Keďže máme alergiu na bielkoviny kravského mlieka potešil by nás balíček číslo 2.

12. dec 2020
avatar

Výhra 2

12. dec 2020
avatar

Balíček 1

12. dec 2020
avatar

Minulý rok krpec obdivoval stromček, teraz by sa potešil balíčku číslo 2 😍🥰

12. dec 2020
avatar

ç. 2 by nas potesilo 🙂 tohtorocne vianocne fotenie

12. dec 2020
avatar

my ešte nemáme veľa vianočných foto, tak aspoň z Mikuláša, súťažim o balík č 2, ďakujem.

12. dec 2020
avatar

Balíček číslo 1

12. dec 2020
avatar

Súťažíme s Leuškom o balíček č. 2 🍀🍀🍀 výhra by nás veľmi potešila.

12. dec 2020
avatar

Malý pekár vianočného pečiva bysi želal balíček c.2

12. dec 2020
avatar

Balíček číslo 2 by nám urobil radosť 🙂

12. dec 2020
avatar

Vianočné trhy v Krakove v (pred rokom)🎄🎄🎄
Druhý balíček by potešil🎉🎉🎉

12. dec 2020
avatar

Balicek č.2 pre nasu Any 🍀💞

12. dec 2020
avatar

Balíček č. 2.

12. dec 2020
avatar

Potesila by nas vyhra balicku c.2 🙂

12. dec 2020
avatar

Balíček číslo 2 by potešil. Prajeme veselé Vianoce

12. dec 2020
avatar

Potešil by balíček č. 2

12. dec 2020
avatar

U nas by bol vhodny balicek 2 pretoze mliecko nevyuzijeme, kojime sa 🙂

12. dec 2020
avatar

Potešil by nás balíček číslo 2.😊

12. dec 2020
avatar

Stastne a vsesele..Potesil by nas balicek c.2 🙂

12. dec 2020
avatar

Mame záujem o balíček č.2

12. dec 2020
avatar

Máme záujem o balíček č. 2

12. dec 2020
avatar

Balík číslo 1. 🍀💛 A naše vianočné koláčiky.

12. dec 2020
avatar

Súťažím o balíček č.2 a moje babuľky pri betleheme💜💜

12. dec 2020
avatar

S Miškou súťažíme o balíček č.2

12. dec 2020
avatar

Potešil by balíček č.2 😉

12. dec 2020
avatar
12. dec 2020
avatar

Č.2 by nás pod 🎄 veľmi potešil

13. dec 2020
avatar

Želám vám príjemné sviatky. Nás by potešil balíček č. 2

13. dec 2020
avatar

Krasne sviatky prajeme🙂a potesil by balicek 2

13. dec 2020
avatar

Balíček c.1....🤗, prajem pekné sviatky❤️.

13. dec 2020
avatar
13. dec 2020
avatar

Naše minuloročné vianoce 😍
Potešil by nas balik č. 1, mliečko by sme darovali kamarátke 🙂

13. dec 2020
avatar

potesil by balik c .2

13. dec 2020
avatar

Krasne Vianoce prajem❤️ Balicek číslo 2.

13. dec 2020
avatar

Chcem súťažiť o balíček c. 2

13. dec 2020
avatar

Šťastné a veselé Vianoce prajeme všetkým ❤ potešil by balíček č. 2

13. dec 2020
avatar

Balicek cislo 2 by sme vyhrali radsej. 🍀

13. dec 2020
avatar

Balíček č.2 Prajeme krásne Vianoce

13. dec 2020
avatar

Stastne a vesele viancoe prajeme🎄🎁🎅...nas by potesil balik c.2...lebo pijeme mliecko Sunar Standard

13. dec 2020
avatar

Potešil by balíček č.1 🌲🌲

13. dec 2020
avatar

Krásne vianočné sviatky 🎄

13. dec 2020
avatar

Balíček č. 2

13. dec 2020
avatar

Krasne a pokojne Vianoce vsetkym❤️
Potesil by nas balicek cislo 2.

13. dec 2020
avatar

Šťastné a veselé Vianoce 🤶
Balíček č 1

13. dec 2020
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

Vianocne trhy v KE, totho roku len v spomienkach ale s nadejou 🙂

13. dec 2020
avatar

Krasne a pohodove vianocne sviatky prajeme vsetkym 🥳🥳🥳
Potesil by nas balicek cislo 2, dakujeme

13. dec 2020
avatar

Prajeme krasne Vianocne sviatky
Potesili by sme sa balicku 2

13. dec 2020
avatar

Veľmi by nás potešil balíček č. 2. 🙂

13. dec 2020
avatar

Potešil by balíček číslo 1 Krásne Vianoce vám všetkým prajeme ❤️

13. dec 2020
avatar

Vianočné priania nasho syna, ale zatiaľ netušíme co to presne je🙈
Balíček c.2 by potešil ❤️

13. dec 2020
avatar

Potesil by balik c.2
Krasne sviatky vsetkym

13. dec 2020
avatar

BALÍK číslo 2 by potešil našu Amalku ❤️

13. dec 2020
avatar

potešil by číslo 2 moje krásne krsniatko :-*

13. dec 2020
avatar

Balíček č.2 by veľmi potešil.🍀

13. dec 2020
avatar

Balíček č. 2 by sme poprosili 🙂A želáme krásne a pokojne vianočné sviatky 🤗

13. dec 2020
avatar

Ahojtee, zapajame sa aj my dakujeme
A potešil by balicek c.2 😊

13. dec 2020
avatar

Potesil by nas balicek c.2. Prajeme vsetkym krasne a pozehnane Vianoce 🎄🌠

13. dec 2020
avatar

Balíček č.2

13. dec 2020
avatar

Balíček č. 2

13. dec 2020
avatar

Nám by sa páčilo vyhrať balíček č.2

13. dec 2020
avatar

Nas tohorocny vianocny stromcek.
Potesil by nas balicek c 2

13. dec 2020
avatar

Šťastné a veselé prajeme. Potešil by nás balíček číslo 1.

13. dec 2020
avatar

Potesil by balicek c1.

13. dec 2020
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

Potešil by nás balíček č.2

13. dec 2020
avatar

Potešila by nás vyhrá č2 malý bude mať dva roky a veľmi si ulietavame na Sunar výrobkoch stále 🙂 fotku som pridala z tohoto roku keďže nebol najlepší a nemôžeme na žiadne vianočné trhy atď tak si robíme radosť aspoň takouto krásnou atmosférou doma tento rok som zladila do biela veľmi sa tešíme na Vianoce a prajem každému krásne , pokojné a Vianoce plné lásky ♥️

13. dec 2020
avatar

Vyhra cislo 1 by bola parada. Prajeme vsetkym krasne sviatky. Akurat zdobime.

13. dec 2020
avatar

Potešil by nás balíček c 2 ☺️

13. dec 2020
avatar

Juj keby sme vyhrali balíček č. 2.,to by bála parada🙏👍🤗

13. dec 2020
avatar

Výhra číslo 2,želáme požehnané Vianoce

13. dec 2020
avatar

Balík č.2

13. dec 2020
avatar

Veľmi by potešil balíček č. 2.

13. dec 2020
avatar

Ahojte, nás by potešila vyhrá číslo 2 a krásne sviatky prajeme všetkým ;)

13. dec 2020
avatar

Balicek c.2 pre moju hlavnu zdobicku 😂

13. dec 2020
avatar

Potesil by nas balicek c. 2 🙂

13. dec 2020
avatar

Balicek c.1 🙂

Vysvetlenie k foto 😆
Nas vianocny stromcek
Takto vyzeta dnes.
Minuly rok (pri 1.malom dietati) sa nam osvedcilo dat tyzden vopred stromcek takto baprazdno ez ozdob...ked sme ho po tyzdni ozdobili-mali nemal tendenciu nic docahovat.
Tento rok ideme tuto fintu vyskusat opät na 2.dietati 😆😆😆

13. dec 2020
avatar

Poprosili by sme si 1 🙂

13. dec 2020
avatar

Takto sa dnes nase potomca tesilo z vencana dvere.
Balicek c.2

13. dec 2020
avatar

Nás by potešil balíček 1.☺️

13. dec 2020
avatar

Balíček č.2

13. dec 2020
avatar

Zapájam sa aj ja a veľmi by potešil balíček č.1☺️🎄🍀

13. dec 2020
avatar

Potesil by nas balicek c.2 (bez mlieka) 🎄

13. dec 2020
avatar

Takto krásne sme tento rok so 4 ročnou dcérkou ozdobili stromček. Menšia 8 mesačná asistovala z kresielka 😁❤️. Výhra by moje dievčatá veľmi potešila, balíček č. 2

13. dec 2020
avatar

Želám všetkým šťastné, veselé a pokojné vianočné sviatky a ešte pohodový a pokojný treťoadventný nedeľný večer 🕯️🕯️🕯️🎄❤️ Radosť by bola z 🎁 č. 2

13. dec 2020
avatar

Prajeme šťastné a veselé Vianoce, naša láska oslavovala jeden rôčik aj Vianoce zároveň,fotene minulý rok,potesil by balicek č.2

13. dec 2020
avatar

Potešil by balíček č. 2
Fotka z našich najkrajších vianoc. Minulý rok 🙂 Saminko mal presne 2 týždne 🥰🥰 najkrajší darček aký si môže človek priať.

13. dec 2020
avatar

Krásne Vianoce, balík č. 2🤩

13. dec 2020
avatar

Potesila by vyhra balicka 2 a podelila by som sa s kamaratkou, ktora ma 8-mesacneho chlapceka 💞

13. dec 2020
avatar

Potešil by nás balíček č. 2

13. dec 2020
avatar

Krásne a pokojné Vianoce všetkým 🙂 balíček č. 2

14. dec 2020
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

Súťažíme o balíček č.:1
Moje do teraz najkrajšie Vianoce z roku 2015,kedy sme sa zasnúbili.❤A niekde na stromčeku vysela moja zlatá guľa so zásnubným prsteňom,čo som musela nájsť.A teraz to bude druhé najkrajšie s našou malou princeznou,ako rodinka.🙏

14. dec 2020
avatar

Nas by potesili darceky č.2

14. dec 2020
avatar

Ďakujeme a balik č.1 🙂

14. dec 2020
avatar

C. 2 balíček 😋

14. dec 2020
avatar

Balíček č. 1

14. dec 2020
avatar

Náš by potešil balíček č.2.

14. dec 2020
avatar

Šťastné a veselé prajeme.. Určite balíček Č. 2

14. dec 2020
avatar

Balík č. 2

14. dec 2020
avatar

Balíček číslo 2 by potešil dcérky ❤️ všetkým krásne vianočné sviatky 👍🍀

14. dec 2020
avatar

Stastne a vesele vianoce prajeme vsetkym. Nas by velmi potesil balicek c1,kedze tento rok k nam pribudol syncek Adamko ;)

14. dec 2020
avatar

Potesil by nas balicek c. 2 nas adventny 🍀

14. dec 2020
avatar

Potešil by nás balíček č.2. Šťastne a veselé Vianoce! ☺️

14. dec 2020
avatar

Balíček č.1 😊🍀

14. dec 2020
avatar

Ak by sme mali to šťastie žeby sme vyhrali, číslo Sunar balíčka s Mikuláškom necháme na Váš vyber.

14. dec 2020
avatar

Keďže tohtoročnú vianočnú ešte nemáme a ani stromcek pridávamfotku z minulého roka. Potešila by nás vyhra c.2 🙂🎄

14. dec 2020
avatar

Nás by potešil balík č.2. Prajeme krásne a pokojne Vianoce! ☺️

14. dec 2020
avatar

Balicek c.1 by urcite potesil.

14. dec 2020
avatar

Balíček č. 2

14. dec 2020
avatar

Balíček č. 2 🙂

14. dec 2020
avatar

Poprosili by sme balik c. 2 😊Akurat dnes som skusala robit foto pre starych rodicov, nech sa paci 💗😁

14. dec 2020
avatar

Balíček č.2

14. dec 2020
avatar

potešil by nás balíček č.2 keďže malá ešte pije UM 🙂

14. dec 2020
avatar

Balík číslo 2

14. dec 2020
avatar

Naše minuloročné Vianoce (ešte nemáme stromček staviame až 23ho večer) a decká by potešil balíček číslo 2 😉

14. dec 2020
avatar

@rejmonz tak ty si ale krásne dievčatko 🍀🍀🍀🍀🍀

14. dec 2020
avatar

Potešil by balík č.2 🙂

14. dec 2020
avatar

Potesil by balicek c1

14. dec 2020
avatar

Nas by potesil balicek cidlo dva

14. dec 2020
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

Potešil by nás balíček č 2

15. dec 2020
avatar

Dakujeme a tiez prajeme nadherne vianoce 🙂 u nas c. 2

15. dec 2020
avatar

nasa tohtorocna pohladnica s nasimi syncekmi 🙂

15. dec 2020
avatar

prajeme krasne a požehnane sviatky a baliček č.2 nakoľko mliečko mala pije sunar AR ☺️

15. dec 2020
avatar

Krasne Vianoce prajeme, nas by lotesil balicek c 1 aj s mlieckom, kedze budeme prechadzat z AR koveho mliecka. 🎄

15. dec 2020
avatar

Naša tohtoročná vianočná❤
Prajeme Vám krásne sviatky,hlavne to zdravie a rodinnú pohodičku
Potešil by balíček č.2

15. dec 2020
avatar

Krásne pohodové vianoce 🙂 balík č.2

15. dec 2020
avatar

Balíček č. 2.

15. dec 2020
avatar

Pre nas balíček c 2 a prajeme krasne vianoce 💖

17. dec 2020