Je to tu! Vítame vás pri novom testovaní, pri ktorom vyskúšate kozmetiku na detské zadočky. Ide o kozmetiku Rybilka s unikátnym zložením, ktorá obsahuje okrem iného aj rybí olej z tresčej pečene. Rybí olej v Rybilke podporuje regeneráciu detskej pokožky a je dezodorizované, takže má menej intenzívnu vôňu.

Image title
Ak máte doma dieťa, ktoré ešte nosí plienky, a chcete pre jeho zadoček to najlepšie, prihláste sa k testovaniu Rybilka.


Čo testujeme


Budeme testovať 2 produkty z kozmetickej rady Rybilka NEO bez konzervantov a parfumácie.


1. Masť Rybilka NEO 100 ml


Táto špeciálna masť je určená na ochranu a regeneráciu jemnej pokožky dojčiat a batoliat. Obsahuje dezodorizovaný rybí olej, mandľový olej, oxid zinočnatý, D-panthenol a vitamín E. Masť Rybilka NEO používajte najlepšie po každej výmene plienok a po umytí. Stačí naniesť len tenkú vrstvu prípravku a pokožka vášho dieťatka bude chránená pred nepríjemným podráždením. Masť je dávkovaná v praktickom plastovom balení po 100 ml.


Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu dokáže upokojiť podráždenú pokožku, ktorú zároveň regeneruje a udržuje mäkkú a pružnú. Rybí olej z tresčej pečene, ktorý je hlavnou a úplne jedinečnou zložkou Rybilka NEO, podporuje regeneráciu pokožky a obsahuje omega 3 - mastné kyseliny - a vitamíny A a D3. Olej je vyrobený z kvalitnej tresčej pečene zo Severného ľadového a Atlantického oceánu.


V masti Rybilka NEO nájdete aj D-panthenol. Ten sa v pokožke mení na vitamín B5 a zaisťuje tak optimálnu hydratáciu, podporuje produkciu kolagénových a elastánov, čím udržuje kožu pružnú a zdravú. D-panthenol má protizápalový účinok a v kombinácii s masťovým základom pôsobí ako ochrana a umožňuje pokožke lepšie a rýchlejšie regenerovať. Pôsobí blahodárne na všetky typy pleti.


Mandľový olej v Rybilke NEO dodáva pokožke vitamíny A, E, minerály a glyceridy. Zvláčňuje a šetrne vyživuje podráždenú pokožku. Dobre sa vstrebáva a nezanecháva tak pocit mastnoty. Je vhodný na suchú svrbiacu až zapálenú pokožku a tiež na kožu postihnutú ekzémom alebo psoriázou (lupienkou).


Mamičkám dobre známy oxid zinočnatý vysušuje, upokojuje a priaznivo pôsobí na pokožku so sklonom k zapareninám. V kombinácii s masťovým základom vytvára na pokožke ochranný film.


Vitamín E v masti Rybilke NEO pomáha zvýšiť obranné funkcie kože a slúži ako dôležitý antioxidant. Spomaľuje proces starnutia buniek a tkanív.

Image title


2. Detské jemné vlhčené obrúsky Rybilka NEO s panthenolom


Každá mamička iste ocení, keď môže udržať svoje bábätko v čistote, aj keď práve nie je po ruke sprcha a voda. Práve k tomu sú určené vlhčené obrúsky Rybilka Neo s panthenolom.


Obrúsky slúžia prevažne na odstránenie nečistôt po stolici a moču pri prebaľovaní bábätiek. Detskú pokožku nielen dôkladne očistia, ale vďaka upokojujúcim účinkom panthenolu jej zároveň dodajú vláčnosť. Obrúsky môžete využiť aj na ruky či ostatné časti tela.


Rybilka Neo detské jemné vlhčené obrúsky s D-panthenolom sú vyrobené z prírodného materiálu 100 % viskózy. Neobsahujú alkohol a nie sú parfumované, čo je veľmi šetrné k citlivej pokožke bábätiek. Obrúsky majú jemnú štruktúru, ktorá napomáha dokonalému čisteniu. Sú splachovateľné - naraz možno v toalete spláchnuť až 3 ks.


Image title


Koho hľadáme


Hľadáme 10 mamičiek s novorodencami alebo bábätkami vo veku do 2 rokov.


Ako sa zapojiť


Chcete testovať masť Rybilka NEO, vlhčené obrúsky Rybilka NEO s panthenolom a vaše bábätko má maximálne 2 roky? Tak stačí, keď napíšete pod tento článok komentár s odpoveďou na otázku: Ako predchádzate u vášho dieťatka zapareninám - čo by ste poradili ostatným mamičkám?


Čas na napísanie komentára máte do nedele 19.05.2019 a v pondelok 20.05.2019 vyberieme mamičky, ktoré oslovíme internou poštou.


Veľa šťastia a krásny deň.


Konik_testuje


#test_rybilka