Aj tá najdokonalejšia žena si na sebe nájde niečo, s čím nie je spokojná. Samozrejme, že výzor je druhoradý, no odhoďme bokom všetko o vnútornej kráse a buďme povrchné. Ak by ste na svojom vzhľade mohli zmeniť jednu vec, čo by to bolo?
A) Väčšie prsia
B) Menší nos
C) Hustejšie vlasy
D) Plnšie pery
E) Chcela by som schudnúť
F) Nemenila by som nič
Za vaše odpovede vás potešíme zatiaľ iba 3 srdiečkami ❤
No už o týždeň spustíme špeciálne testovanie s implantátmi Motiva a eveclinic v Bratislave, ktoré možno zmení život jednej z vás.
C a E
A, C
E ,chcela by som schudnúť
A a B som už riešila, A by som kľudne aj znova :D a C by som tiež neohrdla 🙂 ale nič sa nestane ak to zostane aj pri F 😀
E)
Ja chcem tak o dve čísla menšie nohy 😁 inak ľúbim aj svoj indiánsky nos aj tuky 😉
B a E
C,E
A/ velmi by som brala🙋....nak nemusi moj mazel vravet co ta osa postipala😂😂😂😂😂😂
A a E 😊😁
Nie je dolezite,ci je nieco mensie alebo vacsie,ale aby to vsetko bolo hlavne ZDRAVE!
A,B
C,E
A,C,E.....prsia po troch deturencach,vlasy asi tiez s toho povypadavali a aj tie kyla nejdu dole....hlavne stehna,to je moj velky problem,nejde to dole ani cviceniem ani chudnutiem....😔
E a ja chcem menšie prsia😂😂😂
B a C
A, E, za oboje sú zodpovedné dve deti 😅 potešila by ma zmena k lepšiemu, hoci pan manžel vraví, že sa mu páčim, aká som, je vďačný za dve zdravé krásne deti 🙂ale všetci to poznáme, ženy nikdy nie sú so sebou spokojne 😉
A,C
A,C,E a pripadne nahradny mozog pre chlapa
A ☺️
A a C
A a B 😁
E 😉
B - ale nie menší, upraviť jeho vzhľad.
za mňa c, toľko vlasov čo mi vypadáva rok po pôrode je veľmi veľa🙈
Mam orly nos ale bez neho by som to nebola ja.Vlasy mam huste ale zial jemne.Spravny uces to ale vyriesi.Pery su fajn.Schudnut potrebujem aspon 25kil ale tu nepomoze ziaden zazrak.Tu sa treba zatat a makat.Takze ostavaju prsia.Nejake mam, no su spadnute, bez tvaru a bez podprsenky je to hroza.Takze A
E môj večný boj
A, C, E, ale prežijem aj bez 🤣🤣
všetko okrem F 🙂
Ja C a este vacsi rozum 😀
určite C 😀 hrôza tých mojich 10 chlpov na hlave
E)po porode mi ostalo spodne brusko
A B
😂
C 😉
A aj ked muz tvrdi ze naco...
zbavit sa druhej brady a celulitidy :D ... takze G
A aj keď muž nechce 😂
A 😁😁💕zišli by sa
F 🙂
A cko Aj trosku E 😂
A a trosku aj B 😂😊
Určite E 🙁
E a C
Určite A
Určite A ☺️ po dvoch odkojených deťoch mi na hrudi nezostalo takmer nič 😒
E,kedze som dost nabrala v tehotenstve a aj tak som uz bola tlustaaaa😕
Po dvoch deťoch je to dosť veľká bieda takže určite A a ešte keby bola možnosť vyhladiť celulitídu tak aj to 😉
Tak ja urcite A a E na tom E pracujem to pôjde, ale to prve asi tazko :D nemam to v genetike 😀
E a menšie prsia
Jednoznačne A 😍 Bohužiaľ nepatrím medzi tie obdarované a po kojení a strate na váhe mám prsia ako 10 ročné dievčatko :(
A🙈🙈🙈
@koniktestuje ja označujem možnosť C hustejšie vlasy,no v skutočnosti tam chýba možnosť ,,menší zadok a brucho, 😀...to by som brala všetkými 10,po pôrode je síce váha v pohode,no brucho a širšie boky....ostalo..
Asi A by som brala
Určite A, ale ani plnšie pery by neurazili 😀
A by som brala
Jednoznačne A 🙂
iný nos a menšie prsia tak 1
C a E inák nič
Po troch deťoch A 😂 a inak ani pery by som neodmietla D 😂
Ja nič ..
Nie som bodkované figurína a ani tak nechcem vyzerat...mám sa rada taká ak som a barbinou som túžila byť,keď som bola malá...
A nie keď som dospela.....
urcite E po tretiom tehu😂
Urcite A po dvoch detoch nemam prsia
A a C 🙂
A 😀
C.. Ale až v zime aby mi v lete nebolo teplo 😅
Určite u mňa A 😉
E a opak A... menšie prsia
A
A, C, E mám za sebou, tak mi zostáva ešte Dčko :-P
E a A ale spevnit nakolko velkostne mi vyhovuju
Tak ja by som velmi a teda opravnene chcela schudnut
100% A😂
určite E - schudnúť...😘😘
Určite schudnut
urcite A aby som uz nemala velkost A
Jednoznacne za mna A. Po dvoch detickach mi neostali ziadne prsia. Pekny zensky dekolt je uz len moj sen
Určite väčšie prsia 😂 tak že za A :D
A a E
F 🙂
Určite väčšie prsia.
jednoznačne A. teda u mňa by to ani nebolo že väčšie, ale aspoň nejaké ... toto mi do vienka žial nebolo dané
A, C, E
A aj c 🙂)))
Jednoznacne B alebo C.za posledne 3 mesiace som schudla 20 kg by mi podli velmi vhod . A trosku by mi zdvihli sebavedomie som z toho strasne zufala 🍀🍀😘😘
Muž by chcel A ja som skôr za B😂😂😂
A,E😇
Každá žena je krásná svým zpusobem..... Ikdybychom byli dokonale tak si aj tak najdeme vždy nejakou maličkost která nás trápí... Ja osobne si říkam jsem ráda,že jsem zdravá jsou lidé které takové štestí nemaji,,, ale i tak jsem sama ze sebou nespokojená... jako asi každa žena 🙂 takže ja bych si vybrala A
A,B 🤔
A by som zmenila najradsej. Otázka prs ci si dat zvacsit alebo nie, ma drži uz par rokov. Mam komplex z malych prs uz od 14 rokov, stale som s nimi nespokojna a neni dna kedy by ma to nenapadalo a nevsimala si ine prsia naokolo a netrapila sa ze ja nic. Teraz ked uz mam 4rocnu dceru som pevne rozhodnuta tie prsia raz mat a dopriat si ich nech sa mozem konecne citit zenou takou aka ma byt.
OCH JA UZ MAM SVOJ VEK NO CO BY SOM DALA ZA TO ABY SOM SCHUDLA A NEMALA BY SOM ZACINAJUCE VRASKY....TAKZE .....E..... PEKNY DEN

c