Keď je nealko dôvodom na oslavu - musí to byť špeciál! Už ste mali možnosť ochutnať náš nealkoholický špeciál - Zlatý Bažant Tmavé Nealko? Je príjemne horký, má hustú krémovú penu a v jeho chuti a vôni sú cítiť príjemne tóny čokolády a praženej kávy... Ktorá z vás má rada tmavé pivo? Päť z vás odmeníme balíčkom tejto novinky 😎
Ja mam sice radsej ovocbe prichute radlerov,ale zato moj muz tmave pivo zboznuje ☺a kedze je vzdy sofer tak jedine nealko 😊
Ja mam rada tmave pivo hlavne teraz si obcas doprajem poharik v obdobi kojenia 😘
aj ja a dobre vediet, ze uz je aj nealko 😉 kedze alko je momentalne von z hry 😀
Ja ! A zaslúžim si 😆
Milujem tmavé pivo...Napr. G....SS 😅
Pekne si to zarámoval😉
Zboznujem tmave
Ja mam rada tmave pivo, avsak prave od Zlateho bazanta mi moc nechutilo. Skor Saris mi chuti. Avsak tie tony kavy a cokolady - to bude mozno prijemne prekvapenie! Urcite vyskusam. S muzom sme fandovia vsakovakych piv!
Mnam vitaminy 😀
Tiež mam rada tmave pivo 🙂
Ja avhlavne teraz ked kojim 👶
sa teším
@dankaa78 🙂
@martija Určite vyskúšaj 🙂 Niektorí vravia, že je lepšie ako alkoholický Zlatý Bažant Tmavé. 🙂
najvacsie 2 urazky piva?? radler, nealko :D
ale na toto som aj ja zvedava 🙂
Milujem tmavé pivo 🙂 a nealko k tomu to aká parádička, hlave keď som šofér 😉 určite vyskúšam
Hmn. To by som si dala 🙂
Ľuuubim tmavé - vraj z neho rastú prsia (som počula) a ja už nezapnem ďalšie sako (cez prsia) :D
@majusqa77 Prečo urážky? 😒
@marianka777 Toto ti neviem úplne potvrdiť 😀
Tmavé pivo zbožňujem. Mňaaam, normálne mi slinky tečú 🙂
ja mám radaaaa 😇
@matus_bazant jooj, si nepochopil 🙂 to je vtip 🙂 (lebo potom to uz nieje pivo) 🙂
ja mám rada tmavé pivo, ale toto som ešte nemala a rada by som ho vyskúšala, ale radšej mám svetlé, ako inak, som Hurbanovčanka 😀
Ak mám vypiť pivo, tak jedine tmavé.
ja milujem tmave pivo, este som tuto novinku nevyskusala, ale hned ked ju zbadam v obchode ochutnam, ziadne taketo pivo nesmie chybat na nasej grilovacke ss rodinou.
Jeeej, musim vyskusat 🙂 A konecne super, ze uz je aj tmave pivo je nealko. Hned by som si dala 🙂))
@matus_bazant tak potom urcite skusim, dakujem za tip, a este nealkoholicke, to mozem rovno za kasou ľuchnúť 😝
Tmavé nealko uvítam, doteraz som si kupovala iba polotmavé od konkurencie, ale toto určite vyskúšam 🙂
Ja mam velmi rada tmave a kedze som tehotna a alko nemozem tak nealko by bolo super 😍
...Ja tmavé nemusím, môj muž ho zbožňuje a stále strká pod nos nech "aspoň ochutnam aké je dobre"...Asi by som ho už mala konečne poslúchnuť😂😍
Ja zbožňujem tmavé a ešte K tomu nealko, ideálna kombinácia, keď som bola tehotná mi veľmi chutilo. ..Keď mi pošlete balíček môžem znovu otehotnieť 😂
Ja nepijem pivo ale moja 81 ročná maminka ide od štastia vyskočiť zkože, keď jej donesiem nealko pivo vždy nad ním tak slastne mľaská v tej chvíli sú všetky choroby čo ju moria zabudnuté ten pohľad je neskutočný keby teraz bola pri mne a mali sme pivko odfotila by som ju zasmiali by ste sa nad jej blaženým pohľadom ....
ja mam rada tmave pivo...obcasne 😉
Ja prave klasicke pivo velmi nemusim, ked si mam vybrat, vzdy siahnem radsej po ciernom, alebo po radleriku. Toto nealko mi spravilo radost, este som sa sice nedostala k ochutnaniu, ale chystam sa len co pride domov moj chlap. Budeme testovat spolu😍 dufam ze nebudem sklamana😇
..mňááám, ani som len netušila, milujem tmavé, milujem čokoládu aj kávu ❤️ potrebujem ho vyskúšať 😛
Aj ja by som si dala, mnaaaaam
Jajaj nerobte chute milujem tmave pivo a este ked je nealko to musim vyskusat hned bude mat maly viac mliecka no toto musim pohladat v obchodoch lebo zatial som ho nevidela. Dajte tip kde ho urcite najdem 😎
Urcite vyskusam 🙂
Ja Si prosím , veľmi pekne 🙂Tmavé pivo som ochutnala len raz , veľmi by ma potešilo , no dala by som si a pochutnala s mamkou , a s kamoškou 🙂
@susanka421 Prvé hektolitre odišli do sietí COOP, CBA a Terno/Moja samoška... Ešte sme len v štádiu rozbiehania distribúcie...Ďalšie obchodné siete budú nasledovať neskôr.
tmava farba vo mne evokuje luxus a tmave pivo? jedine luxusnu chut 🙂
@matus_bazant Dam Vam moju adresu a nejaky ten litrik mozte poslat aj mne .-D 😀 😀
@susanka421 Inak mi napadlo, že ak si priamo v Martine - tak sa určite bude dať kúpiť vo vzorkovej predajni v našom distribučnom sklade - Hrdinov SNP 7. Otvorené majú v pracovné dni od 7-mej do 15-tej, soboty od 8-mej do 12-tej.
@matus_bazant od doktorky rovno do coopky 😀
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA......😉 👍
waw,to je teda super novinka 🙂) kedze sa striedame v soferovani,tak ten co zrovna nepije alko,ma moznost si vybrat tmave a svetle nealko...super !!!
Teším sa na túto novinku, pivo zbožňujem, a tmave najviac...keďže teraz čakám naše tretie šťastie, som rada, že môžem dať nealko😉
Ja teda pivo nemusim ale sem-tam si viem dat tmave pivko 🙊
Urcite vyskusam😀
Klasické pivi moc nepijem ale keď dostanem chuť, tak si dám jednu plechovku a rada vyskúšam niečo nové 🙂 tmavé je fajn ale toto som ešte nemala
Tmavé pivo zboznujem a tak by som veľmi rada toto ochutnala 😉
Len cierne. TOPKA😍
Mne trosku tmaveho piva pomaha podporit tvorbu materskeho mlieka. Rada by som vyskusala, ci aj tato novinka bude mat rovnaky ucinok 🙂
Vraj to pomáha na rast prsníkov a samozrejme super chutí 😉
Obidvaja s manzelom zboznujeme tmave pivko a este k tomu je nealkoholicke, co je super, kedze ja som tehotna a manzel stale soferuje a pracuje na stavbe. Preto by sme ho radi vyskusali🙂
Tmavé pivko môže byť 🙂 teraz v lete je omnoho lepsie dat si od smädu pivko ako nejaku presladenu limonadu. Vyhodou nealka je, ze nejde do hlavy. Toto nove som ešte nevyskušala,ale rada by som😇
Mám rada tmavé pivo, vyberám ho namiesto svetlého. Už to, že je sladší na mňa pôsobí blahodarne. To prepojenie medzi sladkou a horkou chuťou, vytvára tmavému pivu ten správny šmrnc. A to, že je nealkoholické je pre mňa veľké plus.
Ja milujem v tmavom pive tu chut po cololade 😍 a ze je nealko je supeer 👍
Pivko svetle,tmave,rezane.....ja sa hlasim🙂 Este som tuto novinku nemala moznost ani vidiet,nieto skusit🙂 Tmave pivo je take hustejsie, a aromatickejšie. Urcite v obchode pohladam😉
@dunakiliti80 nepomaha! 😀 ale mozem odporucit na rast bruška 😀
Radi by sme ochutnali 😉
vyzerá veeeľmi elegantne,šup do kabelky a na ihrisko s deťmi 😁😁😁
Ja chodím spievať do zboru, a viete, aký je najlepší liek na zachrípnutie/problémy s hlasivkami? Horúce čierne pivo s citrónom a medom! Využívam tento babský recept, aj teraz som si ním dala hlasivky doporiadku, takže by sa zišiel takýto "krízový" balíček! 😉
aj ja aj ja aj ja sa hlasim, potrebujem tvorit mlieko, takze tmave pivo sa hodiii 😎
ja milujem cierny radler, pekne tocene cierne so spritom je luxus 😍
Moja mamka zboznuje cierne pivko..a zajtra ma narodky takze sutaz pre nas ako stvorenaa
Ja mám rada všetko pivoooo 😀 Včera som doplnila zásoby nealko radlera, ale toto tmavé som tam veru nevidela 😕
Nealko, tmave s jemným tónom kávy = dokonalá kombinácia pre mňa!!!! ❤😍😍😍 ( ako jedinú soferku v rodine)
mnaaaaam,dokonaleeeee😍a to ako,ze som este v obchode nevidela?A budu v buducnosti aj ochutene,tmave?
Ja sa priznam..cisto tmave pivo som este nepila,kedze ani svetle nemam rada. Pijem len radlery,ale kedze tmavy radler je pre mna naj a bez kavy tiez nemozem byt cez den,tak si myslim,ze by mi chutilo aj toto tmave pivko.. rada by som ho ochutnala😊a kedze som tehotna tak nealko pre mna ako stvorené 😅
zbožnujem tmavé pivo...ale toto špeciál som ešte nechutnala...musím skočit do obchodu😀
Ja ja ja😀
Tmavé pivo..mňam..a nealko..už sa teším na ochutnávku
Ja,ale toto som este neskusala 🙂 rada ochutnam (ovsem ak mi ho mm nevypije 😁😁)
po dobrom jedne cez víkend si ho vždy doprajem , ale občas "zhreším" aj cez týždeň 💃
Tmavé pivo je mňam 🙂 v puberte sme ho pili, lebo sa hovorilo, že z neho rastú prsia 😅
@krokodilkajmanka no len moc nam to nepomohlo ze 😁😁😁😁
Ja cely zivot nesmiem alkohol a bolo mi doteraz luto,ze ziadne kvalitne tmave nealko na trhu nie je. A konecne uz jeee! Jupi,mozem bez vycitiek nasavat😁 Ciernemu nealko Bazatovi ZDAR! 😂
To musim vyskusat! Uz len pre tu cokoladu 😍 👍
Zatiaľ som ho ešte nemala možnosť ochutnať,ale tmavému pivku sa veru nebránime 😉 hlavne keď už je takéto pekné počasie,vonku na terase. Aaach 😍😍 . Na oslavu narodenín (ktorá sa nezadržateľne blíži,už o 2tyzdne.) kupujem 👍
@ouwecka no mne určite nie 😅😅😅
@krokodilkajmanka no,a tak sme dufali 😁😁 mne ale nieco narastlo 🙂 vaha teda urcite 🙂 rezen a pivo najlepsie jedlo 🙂
To je super novinka :D určite by sa páčila najmä mojej naj-kamoške, tá má teraz mesačnú dcérku a dojčí, určite jej zreferujem o ňom, ak ešte neochutnala.
Ja keď pivo, tak jedine tmavé alebo radler 🙂... dnes som kúpila radler jahoda-rebarbora... ten bol super! Takmer prekonal obľúbený citrón-baza-mäta. Tmavý som ešte nevidela, ale určite sa stane mojím top! 🙂
@kittyjuliette Možné je všetko 🙂
budem úprimná.nie žeby som pila pivo na hektolitre (za pohárik po fašírku sa mi priam žiada) ale ochutnala som.nevidim v chuti rozdiel 😀😀😀 avšak:tmavé som ochutnala po odporučení značku st..g.r s celkom mi chutilo.toto je nealko a to vy mi snáď šmaklo o to viac ,že šoférujem každý deň
my lubime tmave pivko lubime priatel moze len nealko skrz zdravotne problemi takze toto nas velmi potesi 🙂
Ja si vyberem vzdy tmave,ak je v ponuke. Chuti mi kvoli vyraznejsej karamelovej chuti😍
Ja milujem tmave pivko a je TOP ked zena koji, krasne pomaha na tvorbu mliecka....je naj a super, ze je aj nealko 💟
Ja som pivo nikdy nemala rada. Pri kojeni mi poradili piť tmavé pivo. Aj keď už nekojim, stále si dám rada 🙂
@matus_bazant blohoželám😍
@dankaa78 Už si normálne vediem excelový súbor pre zachovanie spravodlivosti 🙂
@matus_bazant nie je to jednoduche pri tolkych sutaziach.veru...drzim prsty!aj ja som si taky prehľad viedla😉
No velká škoda
Joj škoda zase nič
@matus_bazant Jeej tak toto je ake prijemne prekvapenie 🙂 Este nikdy ma ziaden "zrebovac" nevyzreboval. Tak to sa ozaj velmi,ze som mu konecne padla "do rany" 😁 Dakujem a posielam udaje v IP 😉
Sa teším ešte raz, ďakujem za vyžrebovanie 😍
Jeeej to fakt dakujeme teda a blahozelame aj ostatnym maminkam 😉
teda, tak tymto ste mi spravili nesmiernu radost,tmave mozem 🙂
@s1m.one Tak to sa teším! 🙂



jaaaaaaaa 🙂