avatar
verenicca
Správa bola zmenená    14. feb 2020    

Prosím, kto sa pridá? Namiesto “valentínskych výdavkov“ sme dnes s manželom podporili tieto detičky (Riška, Alexka, Alexa a Améliu) ... Kiežby sa podaril zázrak 😥 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Náš vešiak do škôlky 🙂

Kto nevidel a chcel by vidieť ;) , tu je záznam z účinkovania našej Lenky&Anet v tv OČKO🍀🍀🍀

Dievčatá, máte nejaký overený recept na lievance? A inšpiráciu, čo navrch?

🥰❤️

(2 fotky)
avatar
zuzannka10
Správa bola zmenená    14. feb 2020    

Dámy, prajeme Vám, nech máte Valentína každý deň, nielen dnes ❤️
#pepco

avatar
rado_akozvonOverená organizácia
Správa bola zmenená    14. feb 2020    

Verte mi, je to super pocit, keď dostávame z okolia nezištnú podporu pre náš projekt. Dominika z veselého tria S hudbou vesmírnou už sa pripravuje na druhé kolo mamičkovských povinností, no s jej kolegami Marekom a Sorizzom sme pri dnešnom obede vymysleli pre "srdiečkové deti" parádne veci. Ďakujeme za podporu, SHV!

Naučte sa počúvať vaše dieťatko. A začnite srdiečkom. ❤️

Z dnešného dňa 14.2. sa idú niektorí zblázniť a niekto sviatok všetkých zaľúbených nerieši vôbec. My s manželom patríme do tej druhej kategórie 🙂 Avšak jeden Valentín bol pre nás výnimočný. Pred dvomi rokmi 14.2.2018 som so robila svoj prvý tehotenský test v živote a bol pozitívny ❤️ Do dnes mám pred očami naše pohľady, keď som mu povedala, že sú tam dve paličky 😀 Boli to také zmiešané pocity plné radosti, lásky, šťastia a strachu zároveň. Asi ako u každého🙂 Prvé tri mesiace sme si to nechali len pre seba, nikto iný o tom nevedel. Samozrejme niektorí naši kamoši niečo tušili, keďže som podozrivo prestala chodiť na víkendové párty, alebo som robila dobrovoľne šoféra 😀 Boli to zvláštne 3 mesiace, respektíve 12 týždňov kým som nebola na prvom sone, kde som ju videla. Malého človiečika vo mne 😍 Že tam naozaj je a rastie. Až mi idú slzy do očí, keď o tom teraz píšem 🙂
Takže my Valentína neoslavujeme, ale napriek tomu vám v mene celého #baby_dove želám deň plný lásky, objatí a boštekov💙

Pozeráte moja mala princezna? Ako dopadli tie dna testy?

😭😭😭

Superrýchly dezertík na večer ❤️

Valentín ❤ .. takto čakáme na tatina .. s napečenými muffinami, Verbena sušienkami a lahodným cappuccinom ☕ tešíme sa z maličkostí, nejak extra to neprežívame, ľúbime sa každý deň. ✌ A ako to máte vy? Zyknete chystať nejaké prekvapenia alebo sa vy nechávate prekvapiť?
Každú odpoveď odmením 💙💙

Pekný piatok majte! 🖤

#verbena

❤️ Moja milovaná káva ☕️ Po 25 rokoch mojej lásky k nej, mi konečne city opätovala 😁 a práve dnes... na sv. Valentína 😍😁

Mam taku vlastnu zasadu, ze kym mladsi kus spi, venujem sa M. naplno. Ziaden mobil, ziadna telka, proste vezmeme pastelky, hry, lepidlo, skladacky.. No skratka cokolvek a hodinu a pol som iba jej.

Ale niektore dni sa z postele na naliehanie mladsieho potomka ledva vytiahnem o pol osmej a vtedy ma zachrani voda. A aby sa to tvarilo aspon trochu naucne, pridala som #babylove penu, gulicky, lyzicu a hrncek. Akoze trenovanie motoriky, alebo tak 😅

Ako, nieze by ma tato divna zimojesenojar nebavila, ale nebolo by zle take letne bazenove pocasie aspon na par dni, nemyslite? 😉

Ďakujem...❤️

Ako sa to spieva v tej známej piesni? ,,Niečo sa končí a niečo nové začína...”

Polrok, ktorý som na Modrom koníku bola Ambasádorkou značky Fred&Flo, sa končí. Vymýšľala som pre vás súťaže, aktivity za srdiečka, články, čítala každý jeden komentár či príspevok v skupine.

Ďakujem. ❤️

Ďakujem za túto skvelú možnosť a skúsenosť, ďakujem, že veľakrát mi vaše komentáre vylepšili deň, ďakujem, že som spoznala skvelých ľudí a mohla sa na materskej dovolenke takto odventilovať písaním. Áno, aj to treba! 😂😅

Ďakujem aj Fred&Flo za možnosť s nimi spolupracovať. 🙂 Jedno veľké ďakujem @dominika_c, ktorá robí úžasnú prácu a vždy bola nápomocná.

Posledné ďakujem si nechávam pre vás, milé mamičky. Ďakujem za vašu motiváciu a za to, že ste tu na Modrom koníku, pretože aj vy ho tvoríte...❤️

avatar
buxy
14. feb 2020    

Tradičné Valentínske ♥ raňajky už čakajú na mojich chlapov

Nepokradneš... Ale, čo ak som to nechcela? A bolo to pre deti?

Povedz mi, čo ješ a ja ti poviem kto si! Ale toto nie je ten prípad. Toto ide byť o úplne niečom inom. Ale áno, súvisí to s jedlom a nie, nie je to spolupráca na výživy Relax. Fotka je prudko ilustračná, lebo kompozične znesiteľne a oboch a pri stravovaní nie je pre mňa práve ľahké zvečniť. Tobôž ešte s ROŽKOM. Lebo práve rožky tu chcem rozmeniť na drobné! Aj keď neviem, či rozmieňať a na drobné sú tie spojenia, ktoré tu chcem mať použité. Ale nevadí, aspoň som využila obľubenú hlášku nemenovanej docentky z vysokoškolských čias (-áno, aj takto sa dá nenápadne ukázať, že hoci sa to nezdá, nejaké vzdelanie mám👊💪). 

Ale späť k rožkom, lebo začínam byť dosť hladná, tak nech sa tu nezdržiavam s virtuálnym pečivom pridlho. 😬 Rožok. Biely rožok. Nie je síce James Bond medzi potravinami, ale týmto základom si prešlo snáď každé dieťa. Ideš do potravín, nakupuješ, prejdeš okolo pečiva a vtedy to príde. Dieťa si vypýta rožok! A ty, keďže nemáš v ruksaku vlastnú zásobu kvaskového ekvivalentu, ho dieťaťu podáš. (Alebo vyšší level - staršie dieťa si ide po rožok samo a druhý prinesie rovno aj sestre.) Nakupuješ ďalej, ideš k pokladni, vyložíš nákup, zaplatíš nákup, pobalíš nákup, odídeš z obchodu, ukradneš rožok.... Spoznali ste sa? Ruku na srdce, drahí rodičia, koľko rožkov ste už so svojimi maloletými komplicmi odcudzili?🤔(a som zvedavá, kto sa prizná😁). 

U nás to nebol 1, ani 2, ani 3... Bolo ich viac (darmo, som už na rodičovskej ne/dovolenke štvrtý rok!). Zámerne tu neuvádzam mená obchodov, aby ma nemohli dodatočne popoťahovať. Lebo veď 8 centov tam, 8 centov tu a 10 eur ušetrených🤣 Niekedy som si to aj všimla a vrátila sa zaplatiť, raz ma dokonca otočil sbskár, ale zvyšných XY-krát sme s lupom proste odišli domov.🤷‍♀️ Ale sa pýtam, keď to spravím omylom, je to tiež krádež? A čo na to pekári? Keď na Slovensku každá tretia matka, pri každom ôsmom nákupe nezaplatí za rožok, o koľko tržieb pekári prídu? 

Mám tu medzi vami nechcených lopkárov a lopkárky? Priznáte sa, či budete čušať a necháte ma v tom samú? (Hlavne ale čušte pred strážcami zákona. 🤫 Všetko popriem, mňa nedostanú! Lebo, ak by mi prišli ešte aj na ten 1 melón pod kočíkom, to už by som nerozdýchala...ojojoj🙈)

Spravme si Valentína inak 🙏
Nemíňajme peniažky na drahé kvety či čokoládky. Darujme ich z lásky tým ktori to velmi potrebuju 🙏
https://www.transparentneucty.sk/?fbclid=IwAR0y...

Riško dýchaj !

‼‼‼‼ZOSTAVA 46 DNI ‼‼‼‼

Pomôžme Riškovi dýchať

Ďakujeme za každé zdieľanie a príspevok!

❤❤❤Riškov príbeh❤❤❤

🙏“Keď sa Riško narodil, boli sme celá rodina neuveriteľne štastná. Prvé mesiace boli krásne, každý deň niečo nové, úsmevy, zvuky, dotyky. No v 4 mesiaci to prišlo. Všimli sme si, že nevedel zodvihnúť nožičky, na čo nám lekárka povedala, že je iba lenivý.🤱

No nám to nedalo a až druhá doktorka mu správne diagnostikovala zriedkavú genetickú chorobu SMA. Nemá gén na tvorbu bielkovín potrebných na motoriku. Jeho svaly ho neposlúchajú. “🤔

Kto môžte, prosím, pomôžte. Okrem neho sú tu ešte ďalšie tri deti, len riško má najmenej času.
Ďakujem
https://www.riskodychaj.sk/

Ako vnímame Valentín?

Začal nám Február a teda sa nezadržateľne blíži Valentín. Pre tých, ktorí majú problém s dátumami (tak ako ja) je to 14.02. 🙂. Názory na tento „sviatok“ sú rôzne. Niektorí ho neuveriteľne hejtujú, niektorí sa zas z neho idú „zblázniť“a niektorí ho ignorujú.

Valentín a naše názory

Kým som nepoznala Ivana, veľmi som si na Valentín nepotrpela. Pravdu povediac, nemala som ho vôbec rada. Tvrdila som, že je to zbytočný deň opradený komerciou a obchody z neho zbytočne ťažia. Tlačia ľuďom do hlavy, že je potrebné aby ste obdarovali svojo milovaného a ukázali mu tak, že ho ľúbite. Ale veď dokazovať si lásku máme predsa celý rok, nie len v tento jeden deň. Na čo nám je, aby nám naša polovička kupovala kvety a srdiečka na Valentína, ak na nás celý rok „kašle“? Je to dobré len na to, aby sa ženy na sociálnych sietiach predbiehali, ktorá dostala väčšiu kyticu a ktorú tak ich muž viac „ľúbi“.

Po tom, ako som spoznala Ivana, začala s ním chodiť a blížil sa náš prvý spoločný Valentín, povedala som svoj názor na tento deň aj jemu. Nechápal, prečo som taká negativistka a podelil sa o svoj názor, ktorý som si po vysvetlení osvojila. Krásne mi vysvetlil ako by sa mal podľa neho Valentín vnímať a ja som sa s jeho názorom stotožnila.

Láska celý rok

Stále zastávam názor, že by sme si lásku mali vyznávať celý rok. Nehovorím, že by sme si mali kupovať každý deň darčeky, čokoládky a kvety. No dostať raz za čas „len tak“ malú pozornosť tiež nie je na škodu a mňa osobne to poteší vždy najviac. Keď sa vráti z mesta a prenesie mi nejakú pozornosť, pretože na mňa myslel. Čím je ale pár spolu dlhšie a napríklad už spolu býva, je to zložitejšie.

😀

avatar
bjnr
13. feb 2020    

Přibývá bezcitných lidí, plat je víc než rodina. Děti jsou skrytě zanedbané