Ahojte stále som nemocnici nemám za sebou jednu operáciu, ale rovno tri pri druhej sa mi poškodila bránica tak mi ju pred štedrým dnom operovali a spravili mi aj plastiku chlopne tak som nemusel na nič čakať dostal som to, ako naozajstný darček nič by ma viac nepotešilo než, aby som bol zdravý pekne priberám, ale mám troška problémy zo saturácia mi a som na umelej ventilaciji nedá sa ma odpojiť a som zaintubovaný možno všetko časom sa vyrieši je to stále dosť vážny stav, ako hovoria lekári neviem aké to je, keď svieti slniečko neviem aké to je počuť poletovať vtáčiky neviem, čo je to cítiť teplú naruč mojich rodičov neviem, ako vyzerá moja sestrička nie je Dôležité, čo všetko som nevidel a nepoznám, ale viem jedno, že každá rana sa zahojí a zostane len jazva a prišiel som na tento svet, aby som niečo dokázal a ja budem ďalším dôkazom, že zázraky sa naozaj dejú len potrebujem vašu podporu, aby ste boli myšlienkami úprimne so mnou ďakujem vám❤🙏👶
Ahojte, potrebujem poriešiť diár máte nejaký dobrý typ ? 🙂
Posledné dva roky som mala Život podľa Dary ale chcela by som zmenu.
Rozmýšľala som nad Lady Boss ale 45€ sa mi zdá dosť 😅🙏🏻 tak či nenájdem nejakú podobnú lacnejšiu alternatívu.
Mám rada viac miesta na písanie, keď si tam môžem písať výdavky, mesačný prehľad mesiaca a aj nálepky by potešili 😂
Ďakujem ! 🙂
Nevyhýba sa nikomu.
Úzkosť.
#liga_za_dusevne_zdravie
Nepredava niekto v Podhajskej nocnik? Kupa okamzite...
Neviete prosím vás či náhodou v Desigual obchode vracajú aj peniaze? Ďakujem
🙏 prosím nemá niekto knihy
Z fitka do kuchyne
Recepty na chudnutie 1,2 ?
Čas na Detox
14dnovy plan pre krajsie a lepsie telo
???? 🙏
Baby čaute máte niektoré doma robzone???Poprosím recenzie skúsenosti .Mám na mysli ten čo vysáva aj vytiera.Ďakujem
Baby,ako nastaviť bábätku denný režim,keď kazdý deň vstáva inú hodinu??
ahojte,chcem sa naucit hackovat,odporucte mi videa,lepsie povedane na ktorych videach ste sa naucili hackovat?
keď sa blíži ten Silvester https://dobruchut.azet.sk/clanok/37008/najlepsi... 😉
Baby chcem sa opytat ked sa trichu predklonim zaklonim nenirnalne ba boki cely ten pas pod prsiamy beviem ci kosti ci svaly mate to aj vy ?
37tt
Prosím vás, ak máte niekto skúsenosť alebo viete mi poradiť. Moja dcérka 14m. strašne plače mi kakani poslednú dobu. Ma aj tvrdšiu stolicu lebo mi nechce moc tekutín, ale posledné dni to je take že plačem s ňou. Volala som dnes aj doktorke ale asi ma dovolenku, tak zatiaľ tuto. Je môžme že ma niečo s konečníkom, alebo to je iba ozaj o tej tvrdšej stolici? Premúdrelé mamičky sem ani nepíšte;) žiadam o radu kto ma skúsenosť alebo vie, ďakujem
























