10 tt a mám problém so zrakom

onajetaka
16. jan 2019

Ahojte. Som tehotná v 10. týždni a mám problém so zrakom. Jedno oko je v pohode ale v druhom vidím už asi týždeň takú bielu škvrnu ktorá mi strasne vadí. A sem tam vidím take blikajuce svetielka a keď pozriem do snehu tak vidím cierne bodky. Máte s tým niekto skúsenosti? Čo to asi tak môže byt?

terezka1947
16. jan 2019

@onajetaka chod k ocnej...moze to byt cokolvek-aj nic. zalezi od toho,ci mas dioptrie,ci vysoke,ci,ci,ci....

zuzipolo
16. jan 2019

@onajetaka mala by si ísť k očnému.mne sa zhoršili dioptrie v tehotenstve,dokonca na jedno oko mi ostali o 0.25 zhoršené oproti stavu pred tehotenstvom..treba to riešiť,možno ti bude vedieť pomôcť.

onajetaka
autor
16. jan 2019

@terezka1947 nenosím žiadne dioptrie práveže . Nemala som nikdy problém s očami

milus777
22. jan 2019

Mne sa v tehu tiez robili tie svetielka. Mam pocit ze ti vplyvom hormonov. Aj kamoska mala take. Ale zajdi pre istotu na ocne ked je to len jedno oko....

onajetaka
autor
22. jan 2019

Tak bola som u očného a predpísal mi okuliare. Že je to z tlaku a z tých hormónov a po pôrode sa to môže zlepšiť alebo zhoršiť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre