5. týždeň tehotenstva a jeho príznaky

sandy3911
6. jan 2012

babky, chcela by som sa spýtať, dokedy ste mali príznaky na začiatku tehu, že vás boleli prsia, že ste ich mali také citlivé a podbruško pobollievalo..lebo ja som teraz v 5tt a prsia ma bolia len trošku už, teda menej ako predtým a podbruško ma pobolieva tiež len sem tam..myslíte, že je to vporiadku?? Ďakujem za Vaše odpovede.

jarabica123
6. jan 2012

@sandy3911 No to je u kazdej zeny individualne, ja som v 20tt a prsia mam doteraz velmi citlive a podbrusko mi da tiez niekedy zabrat. Takze mozno sa o to u teba zmierni a uplne vymizne alebo to budes pocitovat stale. Drzim palce 😉

tina7729
6. jan 2012

@sandy3911 presne ako pise jarabica 🙂 a ja som mala od zaciatku bolestive prsia,bolest v podbrusku a som 21tt a stale mi to zostalo

zuzana17
6. jan 2012

@sandy3911 u každej je to iné, niekto nemá bolesti a žiadne príznaky vôbec, niekto má celé tehu 🙂 . Mňa pri prvom boleli prsia dosť dlho aj v podbrušku, pri druhom ma prsia neboleli vôbec, ale v podbrušku ma bolelo.
Myslím si, že nevadí keď ta pobolieva už menej 😉 . Drž sa.

anieli_1
6. jan 2012

neboj sa take priznaky ber na vedlajsiu kolaj lebo je to fakt individualne......niekoho prsia vobec nebolia .....skor sa teraz zameraj na krvacanie spinenie a neskor aj tvrdnutie bruska a pohyby babatka 😉

sandy3911
autor
6. jan 2012

@zuzana17
@anieli_1 ďakujem babky za povzbudenie 🙂

sandy3911
autor
6. jan 2012

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre