9tt a zmyznutie tehotenských príznakov

miseliiik
24. apr 2019

Ahojte, chcem sa opýtať ci sa niektorá z vás stretla s podobným “problémom” ako ja
Doteraz mi bolo povecsine stale zle , nezvracala som, ale bolo mi stale tazko od žalúdka , tocila sa mi hlava, stale unavena , bolesti pod bruskom , boľavé prsia a aj silny bieli výtok , a zrazu nic z tychto veci ?
A teraz od kedy mi zacal 9tt je vsetko prec , az ma to stresuje ci je to ok
Nechcem chodit za lekárkou kedze to nemusi byt nic, kontrolu mam az 7.5 , no stalo sa aj vam ze ste zrazu nemali ani pocit ze ste tehotna ?
mozno stresujem zbytocne , len ten pocit ked neviem ci je babetko ok🙄

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fednaja
24. apr 2019

@miseliiik neboj sa to sa stáva, občas budeš mať pocit,že tam nie je a občas ti dá jasne najavo, že tam je :D niekedy budeš chcieť, aby bol kľud v brušku a nie aby sa tam odohrával zápas vodného póla :D

darinagod
24. apr 2019

ako sa stava, ze ako keby nastal taky nejaky utlm az ma clovek strach, ze sa ozaj daco stalo. no neboj, isto je vsetko v poriadku

benculka
24. apr 2019

Ja som mala presne to isté. Tiež som sa bála či je to ok. A potom mi bolo dobre asi do 25 týždňa a od 26 týždňa až do pôrodu som vracala a bolo mi stále zle😂

darinks01
24. apr 2019

@miseliiik to bude tak kolisat, uzivaj si cas kedy ti je dobre lebo budu aj tazsie dni, ja som tiez dajme tomu ze viac menej cerstvo tehotna a zatial som v pohode 🙂 kamoska je mesiac popredu a tej je dost spatne, vobec jej to nezavidim 🙂

trojnasobnamama
24. apr 2019

Je to normálne.Mne prestali tehotenské príznaky po 8ttPo Tom 9tyzdni už aj klesá hcg tak ustupujú aj trhu príznaky.Naozaj zdá nestresuj ,je to ok.🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre