• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aká má byť bazálna teplota v tehotenstve?

26. novembra 2016 
@ena70 aha tak to mi je teraz na prd merat he....s testu nic len slabulinke ciarky co uz som z toho na prasky a asi najlepsie spravim kef pojdem gyn.len este cakam aby to videla na ultrazv.
26. mar 2016 o 19:19  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nnika017 ale ak ti už mešká 18 dní a máš takúto vysokú teplotu, tak podľa mňa si tehu... ale ja nie som lekár... píšem len to čo poznám z vlastnej skúsenosti...
26. mar 2016 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ena70 sak prave ze to je len mozna:slight_smile:ale aj tak dakujem za radu :slight_smile:
26. mar 2016 o 19:50  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry vecer....chcela by som sa spitat lebo ja v nicom nerozumiem uz tri dny Pô sebe som mala bazalnu teplotu 36.5 a potom sa mi zvisila na 36.7 ale nerozumiem v nicomu poradte mi prosim vas dakujem.....?????
24. apr 2016 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zienky, viete mi povedat podla grafu ci som ovulovala - a ktory den cyklu? Dakujem :slight_smile:
30. máj 2016 o 22:32  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (37. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte)Žienky meriam bt prvy cyklus a od ovulacie je 36,8-36,9 dnes je 24Dc a teplota 37 cyklus mavam 28 dnovy...moc sa v tom este nevyznam je aspon nadej?Dakujem
4. jún 2016 o 14:14  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v auguste 2017 (10. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby prosim vas nemate niektora skusenost s tymto? 4 dni som mala na teste slabucku no viditelnu ciarku ale je stale rovnaka teda dnes som neskusala povedala som si ze skusim zase zajtra alebo v pondelok no velmi sa bojim ci nejde o biochemicke tehu ale dnes mi BT este stupla tak len ci mam nadej ze to moze byt dobre?Moc vam dakujem
26. nov 2016 o 13:55  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok