Aké máte skúsneosti s Clear blue digital testom?

mishelin_0801
30. jún 2020

Ahojte, chcela by som sa opýtať či máte skúsenosti s digitalnym testom clear blue, čo ukazuje týždne. Ja som ho robila v piatok jeden deň pred ocakavanou MS bolo tam 2-3, skúsila som dnes ráno a stále píše 2-3. Nechcem byť paranoidna ale nemalo by hcg stúpať? Teda už ukázať 3+?

anile12
30. jún 2020

On ukazuje týždne a nie HCG. Keď si pozrieš pribalovy letacik, zistíš ze 2-3 znamená neviem už presne ale myslím ze 5 týždeň a keď ukáže 3+ znamená ze už si v 6 tom, 7mom atď.. Vravím tie týždne si nie som istá bol to len príklad. Čiže keď si ho spravíš o týždeň dva neviem v ktorom si tt. Tak už ti ukáže 3+

mishelin_0801
autor
30. jún 2020

@anile12 oki, ďakujem

babyttcirl
30. jún 2020

@mishelin_0801 presne ked mas 2-3 hcg je 2730 a potom to sa prehupne na 3+. Ale to je fakt asi tak az v 5/6tt. Ja viem, toto som robila AJ ja. Furt kupovala testy a testovala..

mishelin_0801
autor
30. jún 2020

@babyttcirl teraz by som mala byť 5tt. To aj ja 🙈

baska311
30. jún 2020

Mne 3+ ukázalo až v 6tt, určite je to v poriadku - už sme 11 tt ;)

barbie24
5. jan 2022

@mishelin_0801 ja som si kúpila obyčajný stal asi 1,49 a dva kusy baleni a ukázal čítala som aj to čím si viacej tehotna na tehotenskom teste sa to znižuje, myslím sfarbenie, ja som si robila dva dni pred očakávanou menstruaciou a ukázali sa mi jedna silná a druha slabšia alebo bolo vidno že sa tam niečo rysuje najlepšie ist gynekológovi lebo 10 dni ked meška doktor potvrdí najlepšie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre