Ako často ste pociťovali bolesti pŕs v tehotenstve?

danka876
22. sep 2015

Ahojte

Zakladam novu temu. Ako casto vas boleli prsia v tehotenstve. Boleli vas cely den alebo len obcas. Mna napr bolia cez den a v Noci vobec. Ako to bolo u vas. A teda aka bola intenzita bolesti u vas. Boleli vas velmi alebo menej pripadne vobec.

moniciak
22. sep 2015

Sem tam, 🙂

danka876
autor
22. sep 2015

Zaujimaju ma kazdeho nazory ci bolia prsia v tehotenstve stale alebo len napr ako mna. Cez den a v noci vobec.

nanka3
22. sep 2015

vobec

zviz
22. sep 2015

Pri prvej dcerke ma boleli prsia v prvom a potom v poslednom trimestri pred porodom. Bola to taka znesitelna bolest. Teraz cakam druhe babo a prsia ma bolia vkuse a strasne. Uz sa mi zvacsili o dve cisla a to som len v polovici tehotenstva. Neznesiem podprsenku, aj volne tricko mi vadi ked sa mi dotkne bradaviek.

tjaden
22. sep 2015

len prvé týždne, boleli vkuse, ale nie len tak akože kráčam a bolia ma 🙂 ale ak som sa ich dotkla, ak som si ľahla na bok, musela som spať rovno na chrbte

lavinis
22. sep 2015

vkuse...od cca 7tt do 10tt, intenzivne

magdus999
23. sep 2015

@danka876 ahoj, ja zas naopak, v noci viac a cez deň skoro vôbec, alebo sú dni, keď celý deň veľmi a na druhý deň zas vôbec 🙂 proste kadejako

ivanka0603
23. sep 2015

@danka876 mna viac v noci, ked sa v spanku otacam na druhy bok, tak sa zobudim na bolest

danka876
autor
23. sep 2015

No vsak u kazdeho je to individualne. No pocula som ze ak aj neni ziadna bolest nemalo by to mat vplyv na dojcenie.

estrejita
24. sep 2015

@danka876 mna napriklad v nich tak obcas pichne, páli, ale o chvilu to vzdy prejde. Nemam nejake velke bolesti...fakt je to len take obcasne "narazove" , ani sa mi zatial nejako extra nezvacsili, mozno uplne minimalne... to je asi genmi, kazde telo je naozaj ine....

barbiena
25. sep 2015

ja pociťujem bolesť hlavne v noci :(

maajushka
9. nov 2015

@danka876 nonstop!... V noci sa na to aj budim, ked sa rychlo otocim na posteli...

adrianna23
14. nov 2015

Ahoj, ja som 5+5 a nebolia ma skoro vobec, niekedy ich len citim a potom aj dva dni nic..ale na dotyk ich mam bolestive..taka lahka bolest.. Ani pri prvej dcerke som ich extra necitila a kojila som dva a pol roka 🙂

samaneviem2
17. nov 2015

ahojte baby, mne uz teoreticky meska (mavam ms nepravidelne, takze len odhadom) asi 3-5 dni - som 41DC.... ani by mi nenapadlo, ze by som mohla byt tehu, ale uz dva tyzdne ma dost bolia prsia- skoro vkuse,aj den aj noc... a dokonca sa mi zvacsili min. o 1 cislo.... neviem ci mam este cakat, ci radsej test.... momentalne mam druhy den uplne slabucke hnede spinenie 😒

sibicelka
17. nov 2015

@samaneviem2 Ked máš aj špinenie, radšej by som šla hneď k Dr.

sibicelka
17. nov 2015

takom 5 až 6 týždni ma boleli statočne, v kuse. teraz je to lepšie... jeden deň viac, jeden menej... kedy ako 🙂

samaneviem2
17. nov 2015

@sibicelka preco hned k dr.?

sibicelka
17. nov 2015

@samaneviem2 pokial si tehu a spinis...tak ja by som pre istotu sla. Ale samozrejme je to na tebe. Skus test a uvidis.

sara22
18. nov 2015

Mna v prvom tehu boleli hrooozne,uz niekolko dni pred ocakavanou mrchou az po cca 12tt,cakala som dcerku. Teraz som 5+5 a zatial mam len take velmi jemnulinke obcasne pobolievanie,skor ziadne ako nejake 😁 uvidime,co to bude. Mna by celkom zaujimalo,ze co ste cakali,ked boleli a co ked neboleli.. Ci to nema suvis s hormonami,predsalen iny mix je pri chlapcekovi a iny pri dievcatku 😀

samaneviem2
20. nov 2015

Mna teraz cez den malo,ale v noci sa az budim, ako ich citim

lucyle11
5. dec 2015

Mna bolia teda dosť .. Ale teším sa, ze sa nám to podarilo tak mi to až tak nevadí. 😃

bibix25
31. dec 2015

Ja som cca v 5tt ale prsia ma bolia neskutocne moc! V noci nemozem lezat na bruchu a ked sa rano posadim/postavim katastrofa. Potom ked sa rozhybem sa to zlepsi. Podprdu musim nosit len sportovu - ziadne kostice! Ta sport. podprda je velmo dobra vec, bez nej by som neprezila 😃

benshi
7. jan 2016

som v 7tt. a prestalo to.. huráááááá

veget
3. feb 2016

Mňa bolia prsia teda statočne. Nemôžem ani ležať na boku, chodiť po schodoch bez toho, aby som si ich držala, takže chodím ako krava a furt si držím prsia kdekoľvek, keď idem po schodoch :D a to som ešte len na začiatku...

cammille
3. feb 2016

Mna vobec...ani v jednom tehotenstve, ani pocas dojcenia...Ani neviem ze ich mam 😀

citta
20. dec 2016

@estrejita ahoj. Prosim ta ako palili prsia? Js nwm ci som tehu ale podla teh.kalkulacky v 5tt. Mna pali hlavne lavy prsnik pri potlaceni. Je to neskutocne paliva bolest ale za chvilku to prejde. Pravy prsnik ma boli skor od vo akjsej strany z boku. Trva to asi okolo 5 dni. Vdaka za odpoved

estrejita
20. dec 2016

@citta skor take napnute ako pred menstruaciou... nebolo to az take strasne, urobte si radsej test, bolest prs nemusi znamenat len tehotenstvo. drzim palce

citta
21. dec 2016

@estrejita dakujen za odpoved. Mna teraz bolia prsia uplne inak ako pre ms. Nie su ani napnute ani zvacsene. Len to palenie mna trosku zaskocilo. U mna to je neskutocna bolest ked to zacne palit. Neda sa to vydrzat. Budem musiet. Ale nwm ci nie je skoro. Lebo dnes je den kedy mala prist ms. No zatial neprisla a ani naznak na nu nieje. 😆

madamzel123
21. jan 2018

@citta tak ako ai dopadla,bolo to tehu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre