Ako zistím či mi tvrdne brucho a kedy začína tvrdnúť?

karbipl
4. jún 2018
patricia_b
4. jún 2018

Trpne ti niekedy ruka?noha? Ale tak bez mravencov, tak taký pocit som mala ja až do pôrodu a ešte aj pôrodné kontrakcie boli také

karbipl
autor
4. jún 2018

Nie nie

karbipl
autor
4. jún 2018

Necítim trpnutie

karbipl
autor
4. jún 2018

Ale podbruško a akoby kúsok na podbruškom v stranách brucha sa mi zdá že tvrdene

sasesoe
4. jún 2018

@karbipl nad pupkom ked citis na dotyk take tvrdsie, tak vtedy - mal.by to citit.aj niekto iny (manzel) ked sa ta tam.dotkne. pokial.v case bolesti (v podbrusku al v krizoch) mas aj tvrde brusko tal.je to.kontrakcia. to si zaznac - su aj aplukacie do mobilum al.len pozri na hodinky. Ked su.kontrakcie pravidelne a skracuju sa tak tteba ist do porodnice. Este mozes skusit teplu sprchu (najteplejsiu ako vydrzis ale neopar sa)
Bud.bolesti prestanu - boli to.len poslickovia al pomoze v rychlejsom otvarani sa (to.je to co boli).

tinkasss7
5. jún 2018

Ak tvrdne brucho treba ísť k doktorovi!!!

pininka
5. jún 2018

Podla mna ak by ti tvrdlo, hned by si to vedela. Mne ked ozaj tvrdlo brucho bolo ako kamen, nemohla som sa ani zohnut, to sa neda s nicim pomylit.

bosoriak
5. jún 2018

Tiez som prve dve tehotenstva sledovala, ci mi "tvrdne brucho", az pri tretom som to zazila a bud si ista, ze to spoznas. Je to pocit trochu ako pri kontrakcii, ale iny 😀

truthy
5. jún 2018

Asi by som necakala a ak stale citis, ze ti brusko tvrdne, nemal aby si cakat a mala by si navstivit lekara. Nech mas istotu, ze sa nic zleho nedeje

antonia008
5. jún 2018

Ahoj, ja mám za sebou 3 tehotenstvá, z toho jedno s dvojičkami a pravdu povediac ja nemám potuchy, čo znamená tvrdnutie brucha. Ani na poradni som im nevedela odpovedať na otázku, či mi tvrdne brucho, cítila som sa trápne..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre