Aký je váš názor na farbenie vlasov v tehotenstve?

gabika108
19. apr 2021

Ahojte ako ste stotoznene s farbenim vlasov farbit alebo nefarbit.

taskataska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mayka730
19. apr 2021

Ja som farbila.

xmajuskax
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuvelyn
19. apr 2021

Farbim si normálne vlasy aj obočie aj nechty.

karhu
19. apr 2021

ja nie a ani mimo tehotenstva, pre mna je to "smrtelny toxin"😀
a je mi velmi luto, ze vela zien stale nechape, ze nie farba, ale zdravie vlasov robi vlasy krasnymi..

lucka_ke
19. apr 2021

ja som si farbila normálne
@karhu napr. ja farbím od dvadsiatky kvôli šedinám, rodila som v 35ke a to by som mala polku hlavy šedivú keby som nefarbila počas tehotenstva

luckalukas_1
19. apr 2021

ja nefarbim, moze to skodit babetku

rarara88
19. apr 2021

@gabika108 ani ja som si nefarbila.. pýtala som sa na to mojej kaderníčky, tá mi povedala že ona by si počas tehotenstva nefarbila to mi stačilo.. okrem toho som v nemocnici ležala s jednou babou zhodou okolností tiež kaderníčkou (tehotnou) a keď sme sa o tomto bavili hovorila, že tehotné sa chodia normálne farbiť k nej, ale že ona ako si zafarbila vlasy v ten deň začala krvácať

karhu
19. apr 2021

@lucka_ke rozumiem ti, no verim tomu, ze aj so sedivou hlavou sa da robit moda, ak ju zena sebavedome odprezentuje a dba na zdravie vlasov
https://www.boredpanda.com/young-women-natural-...

petamich
19. apr 2021

farbim si uplne normalne, ono tie farby dnes uz nie su take drasticke ako v minulosti a vzdy si vies kupit farbu bez amoniaku napr. a za mna sa absolutne nestotoznujem s tvrdenim, ze farbenie vlasov moze sposobit krvacanie/potrat, to su take jedna pani povedala a aj to platilo pred 30timi rokmi....ked tak by som maximalne vydrzala do konca prveho trimestra alebo pouzila prirodne farby alebo hennu a pod.

farbenie vlasov skodi, ked tak tehotnym kadernickam, ktore cele dni dychaju tie vypari a u nas beznych zien hormony mozu sposobit, ze farba chyti inak

ked by som mala verit vsetkym tymto povedackam tak jem travu (lebo vsak nic sa nemoze), pijem vodu (lebo vsak bylinkove caje su smrt, kava je smrt) a chodim ako zanedbana opica (lebo farby na vlasy nie, kozmetika nie, lak na nechty nie) a som ako slon (lebo sport tiez nie), takze za mna vsetko s mierou a zdravym rozumom

cee_68
19. apr 2021

@gabika108 Farbila som si pri oboch detoch. Obidve ziju aj prosperuju.

tncka
19. apr 2021

@gabika108 ja som sa bala tak som si nefarbila az do momentu,kym som si neuvedomila ze vyzeram fakt otrasne. Potom uz aj strach isiel bokom🤣🙈

lucka_ke
19. apr 2021

@karhu ďakujem, ale nechcem byť šedivá 😉

petkasaurus
20. apr 2021

@gabika108 mne hovorila kaderníčka, ze farba nejde na pokozku, ze k nej tehotne chodia.. Ale aj tak sa mi to nezda, sak vypary, aj ked sa to umyva, ide to na pokozku a pod..

hennyinnsbruck
20. apr 2021

Áno farbila som

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre