Používame cookies. Viac informácií tu. OK
stendys
6. mar 2019

@ria133 mne jeden den brali krv plus som zaplatila prisla sms o prijati vzorky aj platby a na druhy den prisiel vysledok

ria133
autor
6. mar 2019

@stendys zatiaľ to vyzerá veľmi podobne ako u teba, dúfam že aj pokračovať to tak bude 😃 som veľmi nedočkavá. Ďakujem za odpoveď, a ešte otázočka výsledok sa potvrdil? 🙂

stendys
6. mar 2019

@ria133 joj to uvidime az v auguste 🙂

ria133
autor
6. mar 2019

@stendys Teraz som si všimla, že babenko je ešte v brušku. Tak aspoň na usg potvrdili či sa ešte nedalo vidieť ?

stendys
6. mar 2019

@ria133 idem az 1.4. na morfo tak sama som zvedava ale tak dufam v to ze sa to potvrdi...este som nikde nezaregistrovala ze by bol vysledok iny...

ria133
autor
6. mar 2019

@stendys som zvedavá, ak by si nezabudla mohla by si mi potom dať vedieť či sa to potvrdilo 🙂

stendys
6. mar 2019

@ria133 oki napisem 🙂

nikiki29
6. mar 2019

Ja som čakala 5 pracovných dní, na odbere som bola v pondelok a výsledky prišli až další pondelok okolo obeda 🙂

lusinda1989
6. mar 2019

Ja som bola veľmi dávno keď s tým len začínali v roku 2012 a výsledok prišiel do 5 dni nepamätám presne koľko to bolo

simonkazga
6. mar 2019

Presne 5 pravovnych dni a vysledok sa potvrdil

ria133
autor
7. mar 2019

Ďakujem za odpovede, asi je to individuálne.
Musím byť trpezlivá 🙄

ria133
autor
7. mar 2019

@stendys prosím ťa a v ktorom týždni si bola keď ti odoberali vzorku ?

stendys
7. mar 2019

@ria133 12+0tt pozaduju ukonceny 12tt...

lusinda1989
7. mar 2019

@ria133 vzorku ti odoberú aj v 11tt ale výsledok ti povedia až od 12tt kedy už nieje možné na SVK postúpiť interupciu

ria133
autor
12. mar 2019

Dnes mi prišiel výsledok baby, iný ako som čakala 😃 mala som vnútorné tušenie, že to bude dievčatko, už som nato bolo tak nejak nastavená a dneska to prišlo. CHLAPČEK! 😃 3x som si to počas dňa musela pozrieť a poriadne predýchať 😃
Ale teším sa, hlavne nech je v poriadku a zdravé ako rybička ❤️

stendys
13. mar 2019

@ria133 jej super tak gratulujem 🙂ja som cely zivot velmi tuzila mat dievcatko a ked mi oznamili pri prvom ze to bude chlapec skoro som sa rozplakala(teraz by som sa vyfackala za to) a mam uzasneho chlapca ktoreho by som nevymenila za nic na svete...ked prislo druhe tehotenstvo tuzba po dievcatku opadla....v podstate mi bolo jedno co to bude len nech je zdrave...ale muz tuzil po princeznicke a bude ju mat 🙂

ria133
autor
13. mar 2019

Ďakujem, tiež som mala v prvej chvíli také zmiešané všelijaké pocity, asi keby niesom v práci slzička by padla 😃 ale po prvotnom šoku som pocítila aj veľkú radosť, v rodine máme samé baby, toto bude niečo nové
Jeej tak aj ja gratulujem 🙂
... Druhé ale dúfam že bude baba 😄

Tu začni písať odpoveď...

Odošli