Babygen test - skúsenosti?

ria133
6. mar 2019

Babulky chcela by som sa opýtať, vás, ktoré máte skúsenosti s týmito testom, koľko ste čakali na výsledok? Viem, že na stránke sa píše 5prac. dní ale či niektorej prišli výsledky aj skôr.
Mne dnes prišla sms, že obdržali vzorku v laboratóriu.

stendys
6. mar 2019

@ria133 mne jeden den brali krv plus som zaplatila prisla sms o prijati vzorky aj platby a na druhy den prisiel vysledok

ria133
autor
6. mar 2019

@stendys zatiaľ to vyzerá veľmi podobne ako u teba, dúfam že aj pokračovať to tak bude 😃 som veľmi nedočkavá. Ďakujem za odpoveď, a ešte otázočka výsledok sa potvrdil? 🙂

stendys
6. mar 2019

@ria133 joj to uvidime az v auguste 🙂

ria133
autor
6. mar 2019

@stendys Teraz som si všimla, že babenko je ešte v brušku. Tak aspoň na usg potvrdili či sa ešte nedalo vidieť ?

stendys
6. mar 2019

@ria133 idem az 1.4. na morfo tak sama som zvedava ale tak dufam v to ze sa to potvrdi...este som nikde nezaregistrovala ze by bol vysledok iny...

ria133
autor
6. mar 2019

@stendys som zvedavá, ak by si nezabudla mohla by si mi potom dať vedieť či sa to potvrdilo 🙂

stendys
6. mar 2019

@ria133 oki napisem 🙂

nikiki29
6. mar 2019

Ja som čakala 5 pracovných dní, na odbere som bola v pondelok a výsledky prišli až další pondelok okolo obeda 🙂

lusinda1989
6. mar 2019

Ja som bola veľmi dávno keď s tým len začínali v roku 2012 a výsledok prišiel do 5 dni nepamätám presne koľko to bolo

simonkazga
6. mar 2019

Presne 5 pravovnych dni a vysledok sa potvrdil

ria133
autor
7. mar 2019

Ďakujem za odpovede, asi je to individuálne.
Musím byť trpezlivá 🙄

ria133
autor
7. mar 2019

@stendys prosím ťa a v ktorom týždni si bola keď ti odoberali vzorku ?

stendys
7. mar 2019

@ria133 12+0tt pozaduju ukonceny 12tt...

lusinda1989
7. mar 2019

@ria133 vzorku ti odoberú aj v 11tt ale výsledok ti povedia až od 12tt kedy už nieje možné na SVK postúpiť interupciu

ria133
autor
12. mar 2019

Dnes mi prišiel výsledok baby, iný ako som čakala 😃 mala som vnútorné tušenie, že to bude dievčatko, už som nato bolo tak nejak nastavená a dneska to prišlo. CHLAPČEK! 😃 3x som si to počas dňa musela pozrieť a poriadne predýchať 😃
Ale teším sa, hlavne nech je v poriadku a zdravé ako rybička ❤️

stendys
13. mar 2019

@ria133 jej super tak gratulujem 🙂ja som cely zivot velmi tuzila mat dievcatko a ked mi oznamili pri prvom ze to bude chlapec skoro som sa rozplakala(teraz by som sa vyfackala za to) a mam uzasneho chlapca ktoreho by som nevymenila za nic na svete...ked prislo druhe tehotenstvo tuzba po dievcatku opadla....v podstate mi bolo jedno co to bude len nech je zdrave...ale muz tuzil po princeznicke a bude ju mat 🙂

ria133
autor
13. mar 2019

Ďakujem, tiež som mala v prvej chvíli také zmiešané všelijaké pocity, asi keby niesom v práci slzička by padla 😃 ale po prvotnom šoku som pocítila aj veľkú radosť, v rodine máme samé baby, toto bude niečo nové
Jeej tak aj ja gratulujem 🙂
... Druhé ale dúfam že bude baba 😄

kika9991
4. mar 2020

@ria133 prosim ta a nepamatas si kolko to bolo dnipd prijatia platby? Mne brali krv v piatok aj sms dosla o prijati vzorky a platba im nabehla az v utorok.

ria133
autor
4. mar 2020

@kika9991 od prijatia platby neviem koľko dní ale od prijatia vzorky to trvalo 6 dní.

nikiki29
4. mar 2020

@kika9991 ahoj, mne platbu prijali v utorok a výsledky prišli v pondelok 😊

kika9991
5. mar 2020

@nikiki29 to si ma nepotesila mne tiez v utorok prijqli platbu, a dufam, ze pridu do piatku vysledky. Vzorku prijali v piatok minuly len platba trvala kym nabehla. 🙈

nikiki29
5. mar 2020

@kika9991 ja som tiež dúfala že to stihnú do piatku a neprišlo to 😞 ale podľa mna záleží aj od toho, koľko majú vzoriek na testovanie...

kika9991
5. mar 2020

@nikiki29 Jasne to ano 🙂 a kedy si prosim ta absolvovala babygen?

nikiki29
5. mar 2020

@kika9991 joooj dávno 😂 syn už má rok 😁 pozerala som v mobile kedy mi to prišlo, ale vedela som že to bolo na poslednú chvíľu 😑

dzejdzej9
12. nov 2020

Baby a ako to funguje ked idete priamo na Galvanyho? Hned beru krv alebo treba aj nieco vypisovat? Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre