Bolesť žíl a ciev na nohách

xeninkaa
10. aug 2018

Od kedy som tehu strašne ma bolia nohy žili a aj cievy na nohách viete mi niečo dobré odporucit pohyb mam veľa lebo ak pracujem ako čašníčka no neviem

deti95060810
10. aug 2018

ak máš krčové žily tak si kúp kompresné pančušky alebo nadkolienky...mne to pomáhalo...

xeninkaa
autor
10. aug 2018

@deti95060810 kúpim skúsim ale nemám to

pallacinka29
10. aug 2018

@xeninkaa nemusis mat krcove zily, kompresne pancuchy pomahaju. 10 dni pred porodom som dostala teombozu, aj po 2 rokoch mavam bolesti, pancuchy pomozu vzdy

sunny777
11. aug 2018

Ja som dostala tiez trombozu, kompresne pancuchy a mala som mat nohy nad urovnou (vyssie) srdca.

babikadaska
12. aug 2018

@xeninkaa kup si dobre kompresne pancuchy. Nechaj si poradit napr. V takej lekarni kde maju specialne aj oddelenie na zdravotnu obuv a pancuchy. Ulavu by si mala pocitit takmer okamzite. Ak mas cas,objednaj sa na vysetrenie zil a ciev,lekar ti predpise tie pancuchy a budes doplacat len par eur v porovnani s tym ak by si ich kupovala sama,plus ti moze doporucit medikamenty aj inu liecbu na zaklade sona (normalne ti urobi sono od slabin az po clenky).
Nemozes ist na PN ?? Praca casnicky je velmi tazka,a tie kompresne to vyriesia iba na chvilu

ivula7
23. nov 2019

@pallacinka29 Ahoj, chcem si kúpiť také kompresné pančušky zatiaľ sama ako prevenciu, prosím podľa mier som na rozhraní dvoch mier, je lepšie kúpiť tie viac sťahujúce a majú tendenciu časom sa kus roztiahnuť? To sa pýtam tých, ktorí ich nosia, ďakujem krásne

pallacinka29
23. nov 2019

@ivula7 jaaaj, to Ti nepoviem, vzdy som si nechala zmerat v lekarni a tam mi aj poradili

ivula7
23. nov 2019

@pallacinka29 Už som našla, vďaka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre