Bolesť žíl a pŕs v 8tt

xeninkaa
2. aug 2018

Ahojte baby mam 8tt a strašne ma bolia prsia niekedy ani večer neviem zaspať normálne a pichá mi aj do nôh možno že so žilami assi bude niečo mate také aj vy????

shilla23
2. aug 2018

@xeninkaa bolest prs mam aj ja a to taku ze ked si dam dole podprsenku a idem sa sprchovat ledva si prsia umyjem ako moc.. ja mam krcove zily a mna tahaju sem tam aj pred tehotenstvom..ale ta mohlo ofuknut tak ma tahaju krcove ked chodim dlho bosa alebo prievan nieco ako reuma..

kika6956
3. aug 2018

Ahoj. Ja som mala prve 2 mesiace strasne bolave prsia. Bez podpsenky som nemohla byt vobec,len v noci a to ked som si ju dala dole bolo hrozne.
Ledva ze som sa osprchovala. Nohy ma tiez boleli,ale mala som taku robotu,ze som si porobila nieco na pc a potom som isla vykladat tovar kolko som vladala. Takto som to striedala a okolo 3 mesiaca to vsetko preslo. Len som nemohla velmi dlho stat alebo sediet. Mne pomohlo to striedat a vecer masaz od priatela 😁

xeninkaa
autor
3. aug 2018

@shilla23 však a máš nato niečo alebo si spomenula dokim u?

shilla23
3. aug 2018

@xeninkaa s tym ti nic nikto neurobi bohuzial prsia bolia lebo rastu a mliecne zlazy sa menia.. a nohy a zily o 25% sa zvysuje krvny obeh prekrvuju sa ti aj sliznice viacej vdaka comu mam casto opuch v nose a tiez mi s tym nic nemozu urobit lebo tehotenstvo... takze tak moja mozme len dufat ze to skoro odznie

kika6956
4. aug 2018

Spomenula som to doktorke,ale to musi prejst same. Masaz len obycajnym kremom staci. Drzim palce,nech to cim skor prejde.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre