Bolesti bedier zápal sedacieho svalu

manda13
13. feb 2019

Ahojte baby chcela by som sa spýtať či aj vy ste v tehotenstve mali bolesti zadku alebo nohy alebo kĺbu mňa strašne bolí ľavá polka zadku ako keby mám zápal sedacieho svalu ide to od kostrče neviem či to je tým že sa mi rozťahuje panva alebo či to mám zápal je to taký pocit akoby dostanem kŕč do svalu ako keby seknute nieje to stále mám to iba keď sedím a idem sa postavit alebo keď sa ohybam .je to otrasna bolesť nedá sa mi ani hýbať niekedy ani chodiť poraďte

evulinka1991
18. feb 2019

Ahoj moj svokor prekonal tri krat zapal sedaceho svalu a kupila som mu jeden krem a odkedy ho pouziva nevie co je bolest tak ak chces tak napis

denikat
20. feb 2019

evulinka1991
Dobry den, ja som v 34tt a nemozem pre bolesti uz ani spavat. Cela lava strana od sedacieho svalu az po clenok neskutocne boli. Poradte aj mne co si na to ten Vas svokor daval. Dakujem

vanilkavan
21. feb 2019

v tehotenstve to býva spôsobené tlakom bábätka-veľkou maternicou na panvu a chrbticu- tým sa mení aj sklon chrbtice a môže byť dráždený nervový koreň vystupujúci z chrbtice. Mne pomohlo len porodiť. Po pôrode bolesti ustúpili aj keď ja som ich nemala až také hrozné a dali sa vydržať aj keď boli veľmi obťažujúce a nepríjemné. Mala som to na konci oboch tehotenstiev.

denikat
21. feb 2019

@vanilkavan nakoniec mi pomohlo si po dva dni dva krat za den povyhrievat nozku na vyhrievacej podlozke a povolilo, pan Boh zaplat za ten vynalez, suche teplo super liecba. Dnes ma zase potrapilo nieco ine. Bola som na nakupe a zrazu som stracala zrak, pol hodinu to asi cele trvalo, najskor som nevidela na listok co som mala napisane kupit, totalne machule ako ked sa do svetla pozerate, potom som nevidela polovicu toho na co som sa akurat pozerala a potom som stratila periferne videnie. Periferne som videla ako cez slzy, vodu, sklo, nieco otrasné. Musela som volat muzovi aby pre mna prisiel,este ze som mala cislo posledné volane. Do pol hodiny to preslo. Nechapem tieto tehu stavy. Asi som chamtiva a musim mat vsetko negativne co tehu obnasa 😞 uz ste sa s tym stretli?

vanilkavan
21. feb 2019

S tým zrakom by som to nepodceňovala, toto určite nie je normálne. Môže to značiť vysoký krvný tlak až príznak preeklampsie, či príliš nízky tlak, zvýšený vnútroočný tlak či iné problémy.. Asi by som na Vašom mieste kontaktovala lekára aspoň telefonicky a popísala mu tieto Vaše náhle problémy so zrakom.

vanilkavan
21. feb 2019

@denikat viď predošlý môj príspevok

denikat
22. feb 2019

@vanilkavan no ja som prave pripad ze okolo vysokeho tlaku nechodim, ja mam tlak skor nizky,vacsinou 104/60.Pribrat som pribrala iba 8 kg, na vysku 180cm mam 82kg.Cize tam by som problem nevidela. Moj lekar mi vacsinou odpoveda typu to sa stava, je to normalne. Ak sa mi to bude opakovat uz skor navstivim ocneho lekara. Inak si neporadim

vanilkavan
22. feb 2019

@denikat Tak len šťastlivo v zdravý dotehuľkovať a potom si už užívať bábetko

denikat
23. feb 2019

@vanilkavan no tak nejak a dakujem 😊

evulinka1991
24. feb 2019

@denikat krem je vhodny aj pre tehotne 😊😊 vola sa flex krem odkedy som mala vlastne skusenosti stym tak som aj zacala robit stou kozmetikou a super naozaj ak chces tak mi napis spravu a ja ho objednam krem vydrzi cca 6mesiacov a cenovo vide na 32 eur

superholka77
13. mar 2021

@evulinka1991 môžem sa opýtať aký krem a ci sa moze aj v tehotenstve

nikolka1992
25. nov 2021

@evulinka1991 dobry den aky krem ??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre