Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bolesti hlavy v 6 týždni

zdenkaxyz
19. okt 2012

som v 6 tt a mam uz niekolky den bolesti hlavy. tlak 105 na 65. citim sa zle, malatne. Moze mi niekto poradit? 🙂

miskalevica
19. okt 2012

@zdenkaxyz myslim, ze je to normalne. Snaz sa dodrziavat pitny rezim - minimalne 3 litre nesladenych tekutin. Hlava moze boliet z toho tlaku aj malatna z toho mozes byt. Tekutiny by tlak mali zdvihnut. A ak zdrzis, tak 1-2 kavy denne. V zilach teraz prudia kvanta hormonov, tak aj preto sa mozes citit tak zle. Ak by to trvalo viac ako tyzden urcite treba ist na krvny obraz, ci nie si chudokrvna. Drzim palec, nech sa to zlepsi 😉

zdenkaxyz
autor
19. okt 2012

@miskalevica dakujem za radu a kava nevadi?

miskalevica
19. okt 2012

@zdenkaxyz kava sa moze, gynekologovia tvrdia, ze max. 4x denne a tiez zavisi aku silnu si robis, ja som si pred tehu robila silneho turka tzv. smrtaka 😀 , ale ked mi zacali tehu nevolnosti, kavu nemozem ani citit, smrdi mi. Inac ja mavam tlak aj 80/40 tak este mas rezervu 😉

zdenkaxyz
autor
19. okt 2012

@miskalevica muž ten frfle na tú kávu. Mám ja počúvania 😀 no nevadí, tak si budem teda dvíhať tlak kávou

magdusaaa
19. okt 2012

@zdenkaxyz ahoj,ja ked mi je takto,tak si dam kavu,jednu denne si mozes dat,mne to pomaha,mne aj doktor povedal,ze jedna mi neuskodi........

miss_stanya
19. okt 2012

@zdenkaxyz presne tak, ak ti kava chuti, jedna ci dve denne ta nezabiju...ja som v 1. trimestri kavu ani citit nemohla.... dobry pitny rezim to isti a ked budes mat sancu, skus popoludnajsi spanok, ten som ja vyslovene musela...

zdenkaxyz
autor
20. okt 2012

Nejde mi síce káva veľmi dole krkom, ale už keď musím, tak vypijem. Ale nedá sa napísať, že schuti 🙂 začala som aj viac piť, tak je to o trošku lepšie. Hlava nebolí, ale také motovidlo som 😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli