Bolesti v podbrušku a špinenie

petra102
10. okt 2018

Ahojte dievcata som 5tt + 6. Vcera som nasla na intimke krv, najskor to bola cerstva cervena krv, potom hnedsia. Potom to ustalo a teraz spinim. Hned som zasla na pohotovost, mam proste strach, je to moje prve tehu. Na pohotovosti mi spravili utz, mam gestacny vak so zltkom a zatial bez plodu. To krvacanie nejak doktorka nekomentovala. Ze teraz to je na prirode, ze je jedno, ci si ma tam nechaju alebo pojdem domov. Ze co sa mastat, sa stanr. . ne. Vecer som mala priserne bolesti podbruska, dnes uz len mierne. Mam sa bat?

marrilyn
10. okt 2018

@petra102 ahoj, my sme tusim davali naraz pozitivne testy v teme "duch na teste". Ja som pre zmenu vcera zacala normalme krvacat, bez akychkolvek priznakov a dost silno, nasledne som dostala aj krce. Volala som do CAR a ze nech pridem na kontrolu. Po ultrazvuku mi dr.povedala, ze vsetko je v poriadku, ze niekedy sa len stane, ze zena zacne krvacat v case kedy by teoreticky mala mat menstruaciu.. dali mi hned tam injekciu na zastavenie krvacania a lieky na doma. Vecer to uz bolo lepsie a dnes uz len spinim. Nakazala PN, prisny kludovy rezim na lozku a o tyzden kontrola. V CAR si sa nepytala?

sivana09
10. okt 2018

Ja som presne dnes v noci takto potratila :'( dufam ze u teba to bude ok. Chod mozno aj na inu pohotovost.. ja som bola na dvoch, nespokojna s obidvomi

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janulienockanr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lula3108
21. okt 2018

ahojte, prosim vas som 5tt a ked som isla teraz na zachod tak som zacala trosku spinit...bolo to len par kvapiek a ked som sa postavila tak som dostala krc v pravom boku. teraz ma pobolieva podbrusko tak ako v podstate uz dva tyzdne. myslite ze to mam ist riesit alebo pockat zajtra na gynekologa😔😕

amuletka
21. okt 2018

@lula3108 určite by som zostala v kľude a počkala do zajtra,hlavne sa nenamahaj

sivana09
22. okt 2018

@lula3108 tak ako, co ti povedal gynekolog?

lula3108
22. okt 2018

@sivana09 v podstate nic, zobral mi krv a na ultrazvuku nic nevidel, ze je este skoro a ze to je normalne ked to bolo len par kvapiek a mam prist o tyzden 😒 asi len stresujem zbytocne, ale stale ma pobolieva brucho ale vraj aj to je normalne 😅

sivana09
23. okt 2018

@lula3108 drzim palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre